هر روز!
هر روز!

تعمیر صفحه کلید هوشمند اپل سخت است : تعمیر صفحه

تعمیر صفحه کلید هوشمند اپل سخت است : تعمیر صفحه

تعمیر صفحه کلید هوشمند اپل سخت است
: تعمیر صفحه کلید هوشمند اپل سخت است
صفحه کلید هوشمند اپل ظاهر زیبایی دارد، اما تعمیر کردن آن تقریبا غیرممکن است.
به گزارش شرکت iFixit از نظر تعمیرپذیری این صفحه کلید به آن امتیاز 0 از 10 را داده.
صفحه کلیدهای لمسی شاید برای پیام متنی راحت باشند، اما بسیاری از افراد هنوز کیبوردهای عادی با کلیدهای جامد را ترجیح می دهند. اپل از هم به خوبی به این موضوع واقف است و به همین دلیل یک صفحه کلید هوشمند آپشنال به عنوان ابزار جانبی برای تبلت بزرگ آیپد پرو 12.9 اینچی ارایه می دهد. این صفحه کلید هوشمند که از بهترین صفحه کلیدهای مکانیکی گران تر است، فقط با حروف انگلیسی عرضه می شود.
مایکروسافت هم مثل اپل صفحه کلیدهای گران قیمتی برای تبلت هایش عرضه می کند که شامل «تایپ کاور» و «تایپ کاور 2» می شود و قیمت آنها از 120 دلار شروع می شود. جدیدترین نسل تایپ کاور کاملا ضدآب بوده و پاک کردن آن آسان است. صفحه کلید اپل هم 64 کلید بدون فاصله دارد که در مقابل آب مقاوم است و یک روکش ضد لکه دارد.
گرچه طراحی صفحه کلید اپل زیبا و بی نقص است، اما این محصول خالی از عیب نیست. این صفحه کلید را نمی توان بدون صدمه زدن به آن تعمیر یا از هم باز کرد. در نتیجه، شرکت iFixit از نظر تعمیرپذیری این صفحه کلید به آن امتیاز 0 از 10 را داده. بنابراین، توصیه می شود به هیچ عنوان این صفحه کلید را تعمیر نکنید.
اخیرا لپ تاپ هیبریدی سرفیس بوک مایکروسافت هم از iFixit امتیاز تعمیرپذیری بسیار پایینی گرفته بود. چرا که در این محصول از چسبنده ها به وفور استفاده شده و قطعات آن به شدت با هم ادغام شده اند.
منبع: iFixit

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید