هر روز!
هر روز!

نکاتی برای خرید بهتر جارو شارژی نکاتی برای خرید بهتر

نکاتی برای خرید بهتر جارو شارژی نکاتی برای خرید بهتر

نکاتی برای خرید بهتر جارو شارژی
نکاتی برای خرید بهتر جارو شارژی
نکاتی برای خرید بهتر جارو شارژی : نکاتی برای خرید بهتر جارو شارژی
: نکاتی برای خرید بهتر جارو شارژی
به گزارش : جارو شارژی دستی از مدل های پارویی بهتر است
اختصاصی:  
وقتی می خواهید برای خانه تان جارو شارژی بخرید ، باید به نکاتی توجه داشتته باشید زیرا کاربرد و کیفیت جاروشارژی را نمی توان از روی ظاهر آن تشخیص داد .
وقتی جاروشارژی به لوازم خانگی منزل وارد شد ، تعداد زیادی از خانم های خانه دار به این نتیجه رسیدند که این وسیله می تواند کمک زیادی به آنها کند . در ادامه با ما همراه باشید تا نکاتی را برای خرید جاروشارژی به شما ارائه دهیم .
اگر بخواهید به توصیه فروشندگان گوش کنید ، احتمالا یک جاروشارژی گران می خرید اما نکات زیاد کمک زیادی به شما می کند . این نکات را با دقت مطالعه کنید تا خریدتان به صرفه و مطمئن باشد .
مدل های دستی جارو شارژی را بخریم یا مل های پارویی ؟
مدل های دستی جاروشارژی بسیار سبک هستند و می توانید به راحتی جابه جا کنید . علاوه بر آن این مدل ها کاربرد بیشتر و راحت تری دارند و حتی فضای کمتری را هم می گیرند . مدل های پارویی جاروشارژی همانند بخارشوی و جاروبرقی های پارویی تنها برای کف منزل قابل استفاده هستند .
از مدل های پارویی نمی توانید برای سطوح باریک ، کنج دیوارها و ... استفاده کنید . پس مدل های دستی جاروشارژی انتخاب بهتری برای شما خواهد بود .
جاروشارژی با چه توانی خریداری کنیم ؟
معمولا جاروشارژی ها باتری های 12 ولتی دارند که در طی کمتر از یک ربع شارژ می شوند و با وجود شارژ کامل باتری می توانید به مدت 10 دقیقه به صورت مداوم جارو بکشید . برای کارایی بیشتر و امکان استفاده از جارو شارژی در خودرو مدل هایی را خریداری کنید که شارژ فندکی مختص ماشین هم داشته باشد .
جاروشارژی آب و خاک بخریم ؟
اگر می خواهید جاروشارژی را در منزل استفاده کنید و این وسیله کاربرد زیادی برای شما داشته باشد ، به دنبال مدل های دو منظوره باشید که قابلیت مکش آب و خاک را دارند . البته این مدل ها به نسبت جاروشارژی های تک منظوره قیمت بالاتری دارند . اگر جاروشارژی را برای تمیز کردن خودروی تان می خواهید ، مدل های تک منظوره را انتخاب کنید .
جاروشارژی را با چه قیمتی خریداری کنیم ؟
می توانید مدل های مختلف جاروشارژی را بین 50 تا 200 هزارتومان و حتی بیشتر خریداری کنید . بیشترین مدل ها در دسته قیمت 100 تا 150 هزارتومان قرار دارد . مدل هایی که قیمت کمتر دارد معمولا از برندهای متفرقه هستند که گارانتی ندارند و ممکن است خیلی برای شما کار نکند .
ساخت بدنه جاروشارژی چگونه باشد ؟
تمام مدل های جاروشارژی از جنس پلاستیک فشرده هستند که وزن کمتری داشته باشند و دست را هنگام جاروکشی خسته نکنند . البته باید مراقب باشید که بدنه جاروشارژی ضربه نخورد . علاوه بر آن مخزن باید به گونه ای طراحی شده باشد که امکان جداسازی ، تخلیه و سرهم کردن راحت باشد . 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید