هر روز!
هر روز!

درمان خشکی پوست با ماسک نشاسته درمان خشکی پوست با

درمان خشکی پوست با ماسک نشاسته درمان خشکی پوست با

درمان خشکی پوست با ماسک نشاسته
درمان خشکی پوست با ماسک نشاسته
درمان خشکی پوست با ماسک نشاسته : درمان خشکی پوست با ماسک نشاسته
: درمان خشکی پوست با ماسک نشاسته
به گزارش : ماسک نشاسته برای درمان درمان آکنه پوست 
اختصاصی:  
در فصل پاییز با پوست کدر، بی روح و خشک خود روبه رو می شوید. به شما توصیه می کنیم ماسک ماست و نشاسته را امتحان کنید تا به پوستی شاداب، شفاف و لطیف دست یابید. نشاسته با چسبندگی بالا پوست را تمیز می کند و تمام جرم های روی سطح پوست را از بین می برد. علاوه بر آن نشاسته برای درمان آکنه و جوش ها نیز تاثیر زیادی دارد. حتی خاصیت ترمیمی آن به قدری بالاست که به جای پودر بچه برای درمان سوختگی پوستی استفاده می شود. خاصیت تسکینی نشاسته مرهم خوبی برای درمان دردهای آبله مرغان است و تمام سوختگی های ناشی از عرق سوز در زیر بغل و کشاله ران را درمان می کند.
تهیه ماسک نشاسته برای شادابی پوست :
برای تهیه ماسک باید ماست کم چرب و نشاسته را ترکیب کنید. سه قاشق غذاخوری نشاسته را با یک قاشق ماست مخلوط کنید و خوب هم بزنید تا خمیر یک دستی ایجاد شود. باید صورت تان را خوب بشویید و بعد از خشک کردن ماسک ماست و نشاسته را روی صورت تان بمالید. بعد از نیم ساعت صورت تان را با آب سرد فراوان بشویید. ماسک نشاسته و ماست را 1- 2 بار در هفته به  مدت یک ماه استفاده کنید تا از تاثیر فوق العاده نشاسته روی پوست تان مطلع شوید و پوستی زیبا داشته باشید.
مراقب باشید !!
در زمانی که ماسک روی پوست تان است از صحبت کردن، خندیدن، اخم کردن و یا آدامس جویدن دوری کنید. روی چشم هایتان پارچه ای بگذارید تا به خاطر نور مجبور به اخم کردن نشوید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید