هر روز!
هر روز!

فواید سرکه سیب برای زیبایی پوست فواید سرکه سیب برای

فواید سرکه سیب برای زیبایی پوست فواید سرکه سیب برای

فواید سرکه سیب برای زیبایی پوست
فواید سرکه سیب برای زیبایی پوست
فواید سرکه سیب برای زیبایی پوست : فواید سرکه سیب برای زیبایی پوست
: فواید سرکه سیب برای زیبایی پوست
به گزارش : استفاده از سرکه سیب به عنوان دئودورانت طبیعی
اختصاصی:  
برای تمدد اعصاب و سم زدایی بدن انواع حمام وجود دارد اما هیچ کدام به قدر حمام سرکه برای زیبایی پوست و مو موثر نیست . با حمام سرکه پوست و مو ظاهر و شادابی فوق العاده ای خواهد داشت .
حمام سرکه چه فایده ای دارد ؟
سرکه سیب یک محصول طبیعی خانگی است و سرد مزاجی را درمان کرده ، تقویت کننده ی سلامت باشد و به منظور تسکین سوزش معده مصرف شود .
سرکه سیب را روی پوست تان بمالید تا آفتاب سوختگی درمان شود ، پاهایتان را در سرکه سیب خیس کنید تا درد پای تان تسکین داده شود . علاوه بر آن سرکه سیب ماده ای فوق العاده برای زیبایی طبیعی پوست می باشد :
سرکه سیب دارای ویتامین و مواد معدنی است
سرکه سیب حاوی ویتامین بی ، ویتامین سی ، مواد معدنی و غذای پوست است . پوست بزرگترین و مهم ترین عضو بدن است و می توان با استفاده از سرکه مواد غذایی مورد نیاز پوست را تامین کرد . علاوه بر آن سرکه سیب مرطوب کننده و غذا رسان طبیعی بدن است و باعث نرم شدن پوست و مو می شود.
سرکه سیب دارای اسیدهای مفید است
سرکه خاصیت اسیدی دارد و به بازگردانی تعادل به PH پوست کمک می کند . البته سرکه سیب به بازیابی PH پوست کمک می کند اما در اصل خاصیت قلیایی دارد و به همین خاطر به هضم غذا کمک می کند .
افرادی که از مشکلات مفاصل آزرده هستند ، با حمام سرکه سیب به بهبودی درد و مشکلات مفاصلی کمک می کنند . البته اسیدها و ویتامین های مفید موجود در سرکه سیب می تواند بخشی از فواید آن باشد .
سرکه سیب مشکلات پوستی را تسکین می دهد
سرکه سیب باعث از بین بردن قارچ ها و باکتری های پوستی می شود و از ابتلا به اگزما و بیماری های پوستی جلوگیری می کند . البته سرکه برای درمان مشکلات پوستی چون شوره سر ، اگزما و خشک شدن پوست مفید است . خواص ضد باکتریایی و اسیدهای مفید سرکه باعث می شود تا جوش های پوستی درمان شود . وقتی کمی سرکه ی سیب روی جوش های صورت تان بمالید و بگذارید تا صبح روی پوست بماند ، به از بین بردن آن کمک می کند .
به همین خاطر سرکه سیب برای عفونت های دستگاه ادراری هم مفید است ، زیرا سرکه به از بین بردن قارچ و کپک کمک می کند و اجازه ی رشد عفونت را نمی دهد . علاوه بر آن سرکه سیب زگیل و تاول پای ورزشکاران را درمان می کند .
سرکه سیب بوی بد بدن را رفع می کند
وقتی باکتری ها با عرق و رطوبت بدن ترکیب شود ، بوی بدن به وجود می آید و در محیط گرم و مرطوب و در زیر بغل بیشتر می شود . سرکه باعث کاهش بو و از بین بردن باکتری ها می شود . علاوه بر آن فضایی ایجاد می کند که در آن بو کمتر گسترش می یابد .
می توان از سرکه سیب به عنوان یک دئودورانت عالی استفاده کرد . سم زدایی زیر بغل برای افرادی که بوی بدن و سوزش پوست زیر بغل دارند ، بسیار مفید است .
حمام سرکه سیب چگونه است ؟
هفته ای یک تا دو بار ، وان حمام را پر از آب گرم کنید و 2 فنجان سرکه سیب به آن اضافه کنید . در مخلوط آب و سرکه سیب برای 20-30 دقیقه بخوابید و برای تمیز کردن صورت از لیف استفاده کنید ، باید مطمئن شوید موهایتان به خوبی در سرکه سیب خیس شود .
بعد از حمام سرکه سیب ، دوش آب خنک بگیرید . البته عده ای معتقدند باید بگذارید سرکه سیب روی پوست تان خشک شود .
مزایای کلی سرکه سیب برای زیبایی پوست و مو :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید