هر روز!
هر روز!

انواع ماسک مو خانگی موثر و عالی : انواع ماسک

انواع ماسک مو خانگی موثر و عالی : انواع ماسک

انواع ماسک مو خانگی موثر و عالی
: انواع ماسک مو خانگی موثر و عالی
: به گزارش ماسک های مو برای بهبود وضعیت موها گزینه های بسیار مناسبی هستند، اما اکثر آنها گرانقیمت بوده و هزینه زیادی برای ما در بر دارند. تنها جایگزین این ماسک موهای پرهزینه موجود در بازار، ماسک موهای دست ساز خانگی می باشند.
 
به گزارش : برای سلامت موهای شما، تعدادی از ماسک های خانگی را که بسیار ساده بوده و به راحتی از مواد موجود در منزل تهیه می شوند را برایتان آورده ایم.ماسک موی نرم کننده ی عسل و روغن نارگیل مواد لازم:1 قاشق غذاخوری روغن نارگیل ، 1 قاشق غذاخوری عسل ،
 

 
1 قاشق غذاخوری آب لیمو ،  2 قاشق غذاخوری شیر بسته شده ( دلمه شده)، اختیاری ، چند قطره گلاب ، چند قطره از نرم کننده ی دلخواه  البته مقدار مواد با توجه به اندازه ی موهای شما متغیر است.تمامی مواد را در یک کاسه ترکیب کرده و خوب هم بزنید.
 
نرم کننده را روی موهای خود بزنید. بگذارید برای حدود 10 دقیقه بماند و سپس با آب بشویید.ماسک ضد خشکی مو با روغن نارگیلرمز قدیمی برای درمان خشکی مو، ماساژ مو ها با روغن نارگیل است. مو هایتان را از نوک تا کف سر به روغن نارگیل خوب آغشته کنید و کلاه دوش را به سر بکشید
 

 
و بگذارید یک شب بماند. صبح با شامپو آن را بشویید. این یکی از ساده ترین راه های درمان موهای خشک است.ماسک تقویت درخشش مو با سرکۀ سیب سرکۀ سیب راز درخشندگی ویژۀ موهاست. یک قاشق سرکه سیب را با نصف فنجان آب رقیق کنید. محلول را به مو ها (بجز کف سر) بزنید
 
و مو ها را شانه کنید. پنج دقیقه به مو ها استراحت بدهید و سپس مو ها را بشویید.اگر بوی سرکه خیلی آزارتان می دهد، می توانید چند قطره اسانس کیاهی معطر دلخواه تان به آن اضافه کنید.ماسک خانگی درمان موهای چرب موهای چرب آن هم در شهر تهران از بزرگ ترین دردسرهاست.
 

 
با این ماسک ساده می توانید از شر روغن اضافی مو هایتان خلاص شوید.پنج قاشق خوراکخوری کشک، یک قاشق خوراکخوری آب لیمو و یک قاشق خوراکخوری جوش شیرین را باهم مخلوط نمایید.این مخلوط را به مو هایتان بزنید و بگذارید نیم ساعت بماند و بعد بشویید. می توانید برای نتیجۀ بهتر، هفته ای یک بار این ماسک را به کار ببرید.
 
ماسک مایونز برای نرمی و لطافت مو تقریبا همۀ خانم ها به خاطر آفتاب تند و آلودگی هوا، از موهای خشک و شکننده رنج می برند. این ماسک خانگی مو هایتان را نرم و صاف می کند.نصف فنجان سس مایونز، با دو قاشق خوراک خوری عسل را خوب مخلوط کنید و آن را به همۀ مو هایتان آغشته کنید. کلاه دوش را بگذارید و بعد از یک ساعت مو ها را با شامپو بشویید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید