هر روز!
هر روز!

درمان های مختلف با حجامت درمان های مختلف با حجامت

درمان های مختلف با حجامت درمان های مختلف با حجامت

درمان های مختلف با حجامت
درمان های مختلف با حجامت : درمان های مختلف با حجامت
: درمان های مختلف با حجامت
درباره حجامت و فواید آن برای بدن چه می دانید این روش درماین برای پاکسازی و سم زدایی از بدن نیز بسیار مفید است همچنین افرادی که موهای زیاد دارند و دچار اختلالات هورمونی هستند بسیار مفید است

به گزارش حجامت برای درمان تمام بیماری ها، عارضه ها و دردها مفید است. زیرا با این عمل تمام سموم از مویرگ ها خارج و بدن سم زدایی و پاکسازی می شود.
محمد رسولی کارشناس طب اسلامی و سنتی با اشاره به اینکه حجامت برای تمام عارضه ها، بیماری ها و دردها بهترین درمان است و بدن را سم زدایی و پاکسازی می کند اظهار کرد: در حقیقت تمام سمومی که در بدن وجود دارد از محلی که حجامت در آن صورت گرفته است، خارج و سم زدایی و پاکسازی می شود. حجامت برای تمام عارضه ها، بیماری ها و دردها بهترین درمان است.
وی افزود: سموم موجود در بدن آنقدر مضر است که اگر 2 سی سی از همان سموم جمع شده و خارج شده دوباره به شخص تزریق شود دچار مرگ ناگهانی خواهد شد.
رسولی تصریح کرد: اختلالات هورمونی نیز یکی از عارضه هایی است که از سموم مختلف تشکیل شده و به عنوان سم در رشد و عدم رشد در بدن مؤثر است به طبع می توان عارضه های هورمونی را با حجامت درمان کرد و رشد موهای زائد نیز بر اثر اختلالات هورمونی به وجود می آید.
این کارشناس طب اسلامی و سنتی تأکید کرد: علاوه بر حجامت می توان از گیاهان نیز برای از بین بردن موهای زائد مانند تخم رازیانه و بارهنگ استفاده کرد. با این روش افرادی که دچار عارضه موهای زائد هستند رازیانه را کوبیده و دو قاشق از پودر آن را با دو قاشق عسل ترکیب و معجون آن را 2 ساعت قبل از صبحانه و هنگام خواب بخورند.
وی ادامه داد: به طور کل 180 قسمت بدن برای درمان بیماری ها، عارضه ها و دردهای مختلف حجامت می شود که بهترین حجامت، حجامت سر است.با توجه به نوع این عارضه ها قسمت های مختلف بدن حجامت می شود تا با خارج کردن سموم از مویرگ ها، آن بیماری و عارضه ها درمان شود.
باشگاه خبرنگاران جوان
منبع : دکتر سلام

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید