هر روز!
هر روز!

انواع مدل سینک ظرفشویی بزرگ و تک : انواع مدل

انواع مدل سینک ظرفشویی بزرگ و تک : انواع مدل

انواع مدل سینک ظرفشویی بزرگ و تک
: انواع مدل سینک ظرفشویی بزرگ و تک
 
پیدا کردن و خرید سینک ظرفشویی که با استایل و بودجه شما بخورد کار آنچنان سختی نیست مشابه های از سینک را برای شما عزیزان فراهم می نماییم 
 
به گزارش : در دکوراسیون آشپزخانه کابینت اصلی ترین نقش را در تعیین فضای محیط تعیین می کند. کابینت خود را مدرن با خطوط ساده و بی نقش گزینش کنید تا کل آشپزخانه چهره ایی مدرن بگیرد و یا کابینت هایی سنتی با نقش و خطوط زاویه دار بهرهگیری کنید تا آشپزخانه | دکوراسیونشما فضای سنتی و کلاسیک بخود بگیرد. اما قطع یقین می توان گفت سینک ظرفشویی آشپزخانه | دکوراسیونیکی از مهمترین وسایل در دکوراسیون آشپزخانه | دکوراسیونبعد از کابینت هست.
 
به گزارش تالاب:معمولا در منزل وسایل و ابزاراتی وجود دارد که ما عمدتا از آن ها بهرهگیری نمی کنیم و یا بهرهگیری از انها محدود به یک یا دو کار می شود، اما آیا شما به اندازه ایی که با انواع سینک ظرفشویی کارهای مختلفی انجام میدهید با وسایل دیگر هم همین طور هستید؟
 
میشود از پاسخ این سوال به این نتیجه رسید که مدل سینک ظرفشویی  یکی از مهمترین وسایلی هست که شما برای آشپزخانه | دکوراسیونتان گزینه می کنید و این گزینه برای مدت زمان بسیار طولانی بروی زندگی روزمره شما تاثیر خواهد گذاشت. انواع سینک ها در استایل ها و کاربردهای مختلفی به بازار عرضه میشوند
 
بنابراین پیدا کردن و خرید سینک ظرفشویی که با استایل و بودجه شما بخورد کار آنچنان سختی نیست. سینک ها از جنس های آلومینیومی ساده، سینک استیل، سنگی، مسی و فلزات دیگر و در ابعاد گوناگون مثل سینک های تک لگنه، دولگنه و حتی سه لگنه ساخت می شوند.
 
انواع مدل سینک ظرفشویی بزرگ و تک : این سینک های تک لگنه و عمیق به اندازه ایی میباشند که به راحتی می شود ماهی تابه بزرگ را درون آن بشویید که گرچه با محدودیت جا برای قرار دادن ظروف کثیف و ظروف شسته شده برای آب کشیدن مواجه هستید. پس سعی کنید حداقل از انواع مدل سینک ظرفشویی که دارای سبدی جداگانه برای خشک کردن ظروف و مواد خوراکی میباشند بهرهگیری کنید.
 


 
انواع سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۴۰/۶۰: ابعاد سینک ظرفشویی آشپزخانه | دکوراسیوندر این مدل نسبت ۶۰ به ۴۰ دارند به شما اجازه می دهند دو کار جدا را همزمان انجام دهید. مثلا در یکی ظرف بشویید و در دیگری به آماده سازی مواد خوراکی مثل میوه و سبزیجات بپردازید. در این مدل سینک های ظرفشویی با آزادی عمل اکثر می توانید
 
ظرف ها را در یک طرف در مایع ظرفشویی قرار داده و در طرف دیگر به آب کشیدن ظرف ها بپردازید. گرچه به علت سایز کوچک لگن ها شستن ظروف بزرگ مثل ماهی تابه ها کمی دشوارتر هست.
  
انواع سینک ظرفشویی های دو لگنه با سایز ۵۰/۵۰: این مدل تقریبا مثل مدل بالا هست با این تفاوت که فقط برای افرادی که به تقارن علاقه دارند مناسب هست و نسبت ابعاد سینک ظرفشویی در این مدل ۵۰ ۵۰ هست اما کمتر از مدل قبلی در آشپزخانه | دکوراسیونهای مدرن بهرهگیری میشود.
 


مدل سینک های دولنگه با سایز ۵۰/۵۰
 
انواع سینک ظرفشویی سه لگنه: این مدل سینک ظرفشویی با دو لگن هم اندازه در طرفین معمولا در وسط لگن کوچکتری دارند که برای ریختن آشغال ازآن بهرهگیری میشود در نتیجه فضای بیشتری در اختیارتان خواهد بود. این سینک ها اندازه بزرگی دارند و درنتیجه به فضای بیشتری هم نیاز دارند که این عامل  منتقل کردن ظروف به دو طرف سینک را سخت میکند می باشد.
 

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید