هر روز!
هر روز!

آموزش و طرز تهیه سالاد الویه خوشمزه - آموزش آشپزی

آموزش و طرز تهیه سالاد الویه خوشمزه - آموزش آشپزی

آموزش و طرز تهیه سالاد الویه خوشمزه - آموزش آشپزی
آموزش و طرز تهیه سالاد الویه خوشمزه : آموزش و طرز تهیه سالاد الویه خوشمزه
: آموزش و طرز تهیه سالاد الویه خوشمزه
به گزارش : آشپزی:در آموزش آشپزی انواع سالادها وجود دارد که می توان در آشپزی از آنها استفاده کرد در اینجا آموزش سالاد الویه قرار داده شده است.
سیب زمینی                             ۴ عدد متوسط تخم مرغ                                   ۲ عدد مرغ                                         ۱ سینه خیار شور                                 ۲۵۰ عدد سس مایونز                              به مقدار لازم روغن زیتون                               ۱ قاشق غذاخوری
سیب زمینی را می پزیم و تخم مرغ ها را آبپز می کنیم و همین طور مرغ را می پزیم بعد از اینکه مواد پخته شدند کمی صبر می کنیم تا مواد مقداری سرد شوند و به همراه خیار شور تمامی مواد را چرخ می کنیم و مواد چرخ شده را به همراه سس مایونز با هم ترکیب می کنیم و می توانید روی آن یک قاشق روغن زیتون بریزید بهتر است حدود ۲۰  دقیقه الویه را داخل یخچال قرار دهید و بعد الویه را صرف کنید.
• می توانید از مقداری ذرت و نخود فرنگی پخته شده نیز استفاده کنید. • از هویج نیز می توانید استفاده کنید. • می توانید مواد را بسیار ریز خرد کنید و یا اینکه آنها را رنده کنید. • برای تزیین الویه می توانید از گوجه,خیار شور,ذرت و … استفاده کنید. • در صورت داشتن سوال می توانید در قسمت نظرات سوال خود را مطرح نمایید. • امیدوار هستیم که این غذا مورد علاقه شما قرار بگیرد.
الویه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید