هر روز!
هر روز!

فواید نمک دریا برای زیبایی و سلامت پوست فواید نمک

فواید نمک دریا برای زیبایی و سلامت پوست فواید نمک

فواید نمک دریا برای زیبایی و سلامت پوست
فواید نمک دریا برای زیبایی و سلامت پوست
فواید نمک دریا برای زیبایی و سلامت پوست : فواید نمک دریا برای زیبایی و سلامت پوست
: فواید نمک دریا برای زیبایی و سلامت پوست
به گزارش : نمک دریایی پوست را لایه برداری می کند
اختصاصی:  
نمک دریایی جای جوش را از بین می برد و منافذ پوستی را تمیز و پاک می کند . علاوه بر آن می توانیم با نمک دریایی پوست مان را لایه برداری کنیم . در واقع نمک حمام برای تمیز شدن پوست، رفع عرق و دفع مواد سمی از بدن کمک می کند و در برطرف کردن خشکی پوست مفید است.
نمک دریایی و از بین بردن سلول های مرده پوست
نمک دریایی دارای مواد معدنی و عناصر مفیدی است که در سلول های پوستی پیدا می شود . به همین دلیل نمک به عنوان یک ماده طبیعی موثر و مفید برای محصولات زیبایی و مصارف درمانی شناخته می شود .
نمک دریایی و مراقبت از پوست
نمک دریایی دارای مواد معدنی و طبیعی می باشد که خاصیت جوان کنندگی پوست دارد . همان گونه که از قدیم گفته اند آب تنی در دریاچه های آب شور یا حمام با آب دارای نمک این دریاچه باعث رطوبت و جوانی پوست می شود . این نمک باعث بهبود عملکرد دفاعی پوست می شود و تورم و زبری روی پوست را از بین می برد. بر طبق مطالعات خاصیت ضد التهابی نمک دریا به دلیل وجود منیزیم بالا می باشد . علاوه بر آن نمک دریا سبب خروج سم از منافذ پوست و بهبود جریان خون می شود که در نهایت باعث سم زدایی بدن خواهد شد .
نمک دریایی و لایه برداری
نمک دریایی از بهترین محصولات لایه بردار است که به دلیل طبیعی بودنش نسبت به دیگر محصولات کارایی بهتری دارد . نمک دریایی نرم است و می توانید در تمام نقاط بدن تان از آن استفاده کنید تا پوست تان لایه برداری شود .
می توانید به تنهایی از نمک دریایی استفاده کنید . این نمک در ترکیبات بسیاری از محصولات زیبایی و ارایشی نیز پیدا می شود . ترکیب نمک دریایی با مقداری لوسیون یا روغن لایه بردار خوبی است و سلول های مرده سطح پوست را از بین می برد . استفاده از نمک دریایی باعث از بین رفتن خشکی و زبری پوست و در نهایت رسیدن به پوستی شاداب و نرم خواهد شد .

نمک دریایی و از بین رفتن آکنه
نمک دریایی دارای گوگرد است و باعث درمان مشکلات پوستی چون آماس پوست و از بین رفتن آکنه می شود و به پاک سازی پوست کمک می کند .
نمک دریایی و پاک سازی منافذ پوستی
نمک دریایی به خوبی منافذ پوست را پاک می کند . نمک دریایی کلسیم بالایی دارد و برای پاک سازی منافذ پوست بسیار مفید است . نمک دریایی ، روغن یا لوسیون و آب را مخلوط کنید و این مخلوط را روی پوست تان بمالید و بعد از پنج دقیقه صورت تان را بشویید تا تمام منافذ مسدود پوست تان از بین برود . استفاده مداوم از این مخلوط غلیظ باعث درمان و جلوگیری از آکنه های پوستی می شود . می توانید از این مخلوط برای درمان نقطه ای جوش ها ، آکنه ها و خشک کردن آنها نیز استفاده کنید .
نمک دریایی و درمان جای جوش
نمک دریایی ناراحتی و مشکلاتی چون نیش حشرات ، جوش های سطحی و پینه پاها را بهبود می دهد و بیماری های پوستی چون آسیب های پوستی ، اگزما ، ترمیم پوست آسیب دیده و جراحات ورزشی را درمان می کند . نمک های دریایی با کیفیت جای جوش ها و منافذ باز پوست را از بین می برد .

مشاهده همه ی 1 نظر
Shahla

0 پست
Mahya6697
Mahya6697
Shahla : خوب بود