هر روز!
هر روز!

ترکیب های عالی برای رنگ آمیزی پذیرایی 2017 رنگ بندی

ترکیب های عالی برای رنگ آمیزی پذیرایی 2017 رنگ بندی

ترکیب های عالی برای رنگ آمیزی پذیرایی 2017
رنگ بندی مناسب می تواند جلوه‎ی دلنشینی را به اتاق پذیرایی شما بدهد. در این لیست نگاهی به بهترین ایده ها برای دکوراسیون پذیرایی خانه‎ی شما داریم. در فضای پذیرایی خود تجدید نظر کنید.
به گزارش : رنگ آمیزی پذیرایی و نشیمن یکی از ذغدغه های اصلی هر خانه داری برای تزیین و زیباسازی منزلش است. اتاق پذیرایی و نشیمن مهم ترین اتاق های خانه هستند نه فقط بخاطر اینکه فعالیت زیادی در انها صورت می گیرد بلکه تعداد وسایلی قرار داده شده در این فضاها نیز بسیار زیادتر از جاهای دیگر خانه است. به همین دلیل ممکن است خیلی سریع همه چیز از کنترل خارج شده و دکوراسیونی بهم ریخته و شلوغ داشته باشید. در چنین شرایطی داشتن یک تم و ترکیب رنگی مشخص در ذهن می تواند راهنمایی بسیار خوبی برای انتخاب چیدمان و همینطور وسایل باشد.
ترکیب های عالی برای رنگ آمیزی پذیرایی 2017 : ترکیب های عالی برای رنگ آمیزی پذیرایی 2017
: ترکیب های عالی برای رنگ آمیزی پذیرایی 2017
در این مطلب به بررسی ترکیب های رنگی جالب و جدیدی خواهم پرداخت که در بیشتر خانه های امروزی مورد استفاده قرار می گیرد. این رنگ ها بر طبق نظر سنجی سایت های معتبر طراحی داخلی در سال 2017 انتخاب شده اند، در نتیجه نشان دهنده مدی است که در حال حاضر بین مردم رواج داشته و محبوب است. برای آشنایی بیشتر با نحوه رنگ آمیزی اتاق پذیرایی با مدل های نوین سال لطفا تا پایان همراه ما باشید. دیوار و سقف سفید + مبلمان رنگی + جزئیات مشکی یکی از محبوب ترین و ساده ترین ترکیب های رنگی برای اتاق پذیرایی خانه، دیوارهای سفید در کنار جزئیات مشکی و مبلمانی به رنگ های قوی است. اگر مبل هایی دارید که هزینه زیادی برای آنها پرداخت کرده و دوست دارید آنها را بنمایش بگذارید، بهتر است تمام زمینه و ذیوارها را به رنگ سفید ملایم و لطیف در آورید. سپس برخی جزئیات اندک مشکی رنگ مانند پرده هایی با نوار حاشیه سیاه به محیط اضافه کنید. مبلمان پذیرایی خانه را نیز به رنگ های قوی مانند آبی، قهوه ای و طلایی انتخاب کنید.

دیوار خاکستری، سقف سفید + مبلمان خاکستری + لوازم چوبی اگر فضایی کوچکی داشته و از طرفی خواستار چیدمان به سبک اروپایی هستید، ترکیب رنگ خاکستری و رنگ طبیعی چوب بهترین انتخاب شما خواهد بود. برای ایجاد این ترکیب عالی، باید دیوارها را به رنگ خاکستری سرد درآورده و در عوض مبلمان خود به رنگ خاکستری تیره و ملایم تر انتخاب کنید. حال برای اینکه رنگ آمیزی اتاق پذیرایی خیلی سرد و بی روح جلوه نکند، از لوازم چوب طبیعی یا لوازمی که رنگ قهوه ای چوب را تلاش می کنند استفاده کنید. مثلا میز جلو مبلی تمام چوبی باشد یا میز تلویزیون چوبی. دیوار و سقف خاکستری، نوار ابزار سفید + مبلمان سیاه و سفید برای آنهایی که نهایت مدرنیسم در دکوراسیون منزلشان را می خواهند فقط باید از سه ترکیب خاکستری، سفید و مشکی استفاده کنند. سطوح بزرگ خانه مانند دیوارها، سقف و کف خانه باید به رنگ خاکستری دربیایند، سپس مبلمان خانه و به طور کلی هر وسیله ای با اندازه نرمال و متوسط مانند مبل راحتی و میز باید سفید انتخاب شوند. در نهایت رگه های از رنگ سیاه به دیزاین اضافه می شود. برای اینکه دکوراسیون گرم تر دیده شود، یک یا دو عدد وسایل دکوری کوچک به رنگ قهوه ای یا چوبی را در دکوراسیون پذیرایی قرار دهید. همه طرفدار سبک مدرن و سرد برای رنگ آمیزی اتاق پذیرایی خود نیستند، خیلی ها همچنان خواستار رنگ های گرم و دکوراسیونی سنتی و کلاسیک اند. خوب باید بگویم با این ترکیب کلاسیک و آرامش بخش دقیقا همین شرایط در فضا پذیرایی برقرار خواهد شد. تمام دیوارها و سقف را به رنگ بژ درآورید و سپس نوار ابزارها و فریم پنجره ها و پرده ها را به رنگ سفید انتخاب کنید. برای مبلمان راحتی و پذیرای هم رنگ بژ یا سفید تیره (سفید مایل به خاکستری) شیک ترین ترکیب را بوجود می آورد. برای قفسه و میزهای اتاق نیز بهتر است از لوازم چوبی با رنگ قهوه ای تیره استفاده کنید. دیوار آبی، سقف سفید + لوازم طلایی و در نهایت می رسیم به یکی از جالب ترین و سنتی ترین طرح های موجود برای رنگ آمیزی اتاق پذیرایی. شاید فکر کنید رنگ آبی و طلایی ترکیب چندان درخوری برای اتاق پذیرایی نباشد، اما باید بگویم اشتباه می کنید، این ترکیب خیلی خوب در اتاق های اجتماعی خانه جواب می دهد. در این ترکیب ابتدا باید دیوارهای خود را به رنگ آبی روشن رنگ آمیزی کنید سپس سقف و نوار ابزارها را به رنگ سفید درآورید. در نهایت باید به مقدار زیادی از لوازم طلایی مانند لوسترها، ساعت های دیواری و زمینی و آینه های دکوری طلایی رنگ استفاده کنید. مبلمان و لوازم دیگر را نیز چوبی انتخاب کرده و مقداری هم از وسایل دکوری آبی در گوشه و کنار بهره ببرید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید