مسیر سبز
مسیر سبز

هشدار جدی پلیس: به این اشیا دست نزنید خبرگزاری

هشدار جدی پلیس: به این اشیا دست نزنید
خبرگزاری مهر:  سرهنگ غلام صحرايي فرمانده هنگ مرزي مهران با اشاره به اجتماع بيش از ده هزار نفر از زائران ايراني حرم اباعبدالله الحسين(ع) در پايانه بين المللي اين شهرستان براي عزيمت به کشور عراق گفت : اين فرماندهي با همکاري ديگر رده هاي انتظامي برایجلوگيري از سر درگمي زائران اقدام به ساماندهي و کنترل تردد زوار کرده است .

وي در ادامه با تاکيد بر رايزني جهت حل مشکلات گذرنامه زوار افزود : در آستانه اربعين حسيني و حرکت پرشور زائران حرم امام حسين (ع) از سراسر کشور و ديگر کشورهاي همسايه به سمت شهرستان مهران جهت عزيمت به کشور عراق اين يگان جهت تسهيل در هدايت خروج مسافرين و همکاري با اداره گذرنامه با تمام توان خود در پايانه بين المللي مهران حضور پيدا کرده و تا خروج کليه ي زائرين و بازگشت آنان به ميهن اسلامي براي خدمت رساني در آمادگي کامل به سر مي برند.

 وي با تاکيد براينکه زائران بايد حتما گذرنامه و ويزاي کشور عراق را به همراه داشته باشند، افزود: در غير اين صورت از تردد آنان به خاک عراق جلوگيري مي شود.

فرمانده هنگ مرزي مهران با اشاره به اينکه زائران با ماموران مرزباني و عوامل گذرنامه همکاري لازم را داشته باشند، گفت: مراقب افراد سودجو و فرصت طلب در مبادي مرزي و شهر مهران باشند.

وي در پايان تاکيد کرد: زائران از دست زدن به اشياي مشکوک و وسايل بلاصاحب همچنين از پذيرفتن ساک و وسائل ديگران به هر بهانه اي خودداري کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید