مسیر سبز
مسیر سبز

پوستر و عکس «Kill the Messenger» : فیلم

پوستر و عکس «Kill the Messenger» 
 
 : فیلم

پوستر و عکس «Kill the Messenger»
     
: فیلم سینمایی درام و هیجانی "قاصد را بکش" (Kill the Messenger) فیلمی به کارگردانی مایکل کوئستا است که پیتر لاندزمن فیلمنامه آن را نوشته و محصولی از استودیوی Focus Features است.

به گزارش به نقل ازjoblo؛ در این فیلم که قرار است دهم اکتبر 2014 اکران شود، بازیگرانی همچون جرمی رنر، رزماری دیویت، ری لیوتا، تیم بلیک نلسون، بری پپر، مایکل شین، مایکل کنث ویلیامز و اندی گارسیا و ... بازی می کنند.

جرمی رنر که بخاطر بازی در فیلم The Bourne Legacy دو بار نامزد جایزه اسکار شده است، در این فیلم نقش گری وب، گزارشگر سان خوزه مرکوری نیوز را بازی می کند. در واقع این فیلم هیجانی بر اساس داستان واقعی گری وب، روزنامه نگار برنده جایزه پولیتزر، ساخته شده است.

در دهه نود، وب نقش سازمان CIA در واردات کوکائین به کالیفرنیا را برملا کرد و معلوم شد که کوکائین وارداتی جهت جمع کردن پول برای ارتش شورشی کونتراس نیکاراگوئه فروخته می شد. وب که از طرف همسر و فرزندانش حمایت می شود، این ماجرا را دنبال می کند و مدارک خود را برای عموم منتشر می کند.

 وقتی وب می بیند که سازمان CIA و روزنامه نگارهای رقیبش او را هدف کمپین های کثیف خود قرار داده اند، می کوشد تا برای اعتبار و خانواده اش مبارزه کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید