مسیر سبز
مسیر سبز

خسارت بی‌سابقه سیل در شهرستان ساری روابط عمومی فرمانداری

خسارت بی‌سابقه سیل در شهرستان ساری
 روابط عمومی فرمانداری ساری:، جواد واحدی در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان اظهار کرد: به دلیل آبگرفتگی یک زمین  زراعی در سمسکنده و فشار آب سبب تخریب دیوار یک کارگاه تولید آلومینیوم شد و بر اثر این حادثه، دو نفر به دلیل ریزش آوار جان خود را از دست دادند.

وی افزود: بارندگی در تمام نقاط شهرستان ساری گزارش شده و  این بارش‌ ها شدید بوده که سبب آبگرفتگی معابر در بسیاری ازشهرها و  روستاهای شهرستان شده است

واحدی بیان کرد: در بخش های  مرکزی، چهاردانگه، کلیجانرستاق آبگرفتگی شدید گزارش شده که اعضای ستاد بحران و نیروهای امدادی از ساعات اولیه وقوع حادثه با حضور گسترده در مناطق آسیب دیده نسبت به شناسایی و کمک به مردم سیل زده اقدام کردند.

فرماندار مرکز استان گفت: به‌دنبال این بارندگی‌ها، طبق گزارشات واصله تا این لحظه، زمین های زراعی حدود 28 روستا در بخش چهاردانگه با مساحت 80 هکتار تخریب و در بخش کلیجانرستاق حدود 150 هکتار زمین کشاورزی تخریب شد.

وی بیان کرد: امدادرسانی به سیل‌ زدگان همچنان ادامه دارد و نیروهای امدادی با تمام امکانات در حال تلاش و کمک به سیل‌ زدگان هستند.

واحدی با اشاره به اینکه امداد رسانی لازم به این مناطق در حال انجام است، افزود: خسارت های وارده ناشی از آبگرفتگی و سیلاب درمنطقه  در دست بررسی است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید