مسیر سبز
مسیر سبز

آلابا تا 2018 با بايرن تمديد کرد ورزش سه:

آلابا تا 2018 با بايرن تمديد کرد
ورزش سه: سايت رسمي بايرن مونيخ از تمديد قرارداد داويد آلابا تا سال 2018 خبر داد.

آلابا از بازيکنان تاثيرگذار بايرن مونيخ در اين چند سال اخير بوده است، به ويژه در فصل گذشته که سهم بسزايي در قهرماني باوارياي‌ها در رقابت‌هاي بوندسليگا و ليگ قهرمانان اروپا داشت. بازيهاي خوب اين مدافع چپ پاي اتريشي باعث شد تا چند باشگاه اروپايي از جمله بارسلونا به جذب او علاقمند شوند اما او در نهايت تصميم گرفت که در بايرن بماند و قراردادش را تمديد کند.

قراداد قبلي آلابا تا سال 2015 اعتبار داشت اما باشگاه بايرن مونيخ تصميم گرفت تا قرارداد او را تا سه سال ديگر يعني تا سال 2018 تمديد کند.

اين چپ پاي اتريشي از تمديد قراردادش با بايرن بسيار خوشحال است. او گفت: واقعا از تمديد قرارداد با تيم محبوبم خوشحال هستم. احساس مي‌کنم بهترين تصميم زندگي‌ام را گرفتم. بايرن تيم بزرگي است و هر بازيکني آرزوي حضور در اين تيم را دارد. اميدوارم بتوانم بازيهاي خوبي را با پيراهن بايرن به نمايش بگذارم و براي اين تيم مفيد ظاهر شوم.

بايرن مونيخ که در فصل جاري پپ گوارديولا را بر روي نيمکت خود مي‌بيند نتايج خوبي در رقابت‌هاي بوندسليگا و ليگ قهرمانان اروپا کسب کرده است. اين تيم در بوندسليگا صدرنشين است و با تيم دوم چهار امتياز اختلاف دارد. شاگردان گوارديولا در هفته پانزدهم اين رقابت‌ها شنبه هفته ‌آينده مهمان وردربرمن هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید