هر روز!
هر روز!

اجرای 59 برنامه مختلف هفته دفاع مقدس در کهگیلویه/ برای انتقال

اجرای 59 برنامه مختلف هفته دفاع مقدس در کهگیلویه/ برای انتقال

اجرای 59 برنامه مختلف هفته دفاع مقدس در کهگیلویه/ برای انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل های آینده کوتاهی نکنیم
: اجرای 59 برنامه مختلف هفته دفاع مقدس در کهگیلویه/ برای انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل های آینده کوتاهی نکنیم
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه،  فرمانده سپاه شهرستان کهگیلویه گفت: 59 برنامه با موضوعات مختلف و با 39 عنوان برای شهرستان کهگیلویه در نظر گرفته شده است که در هفته دفاع مقدس برگزار می شود.
به گزارش : فرمانده سپاه شهرستان کهگیلویه در نشست هماهنگی برنامه های هفته دفاع مقدس در شورای اداری کهگیلویه، با تبریک دهه ولایت و امامت و گرامیداشت هفته دفاع مقدس به ضرورت ایجاد ستاد اجرایی هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: در آستانه هفته دفاع مقدس در شهرستان تعداد 59 برنامه با موضوعات مختلف و با 39 عنوان در نظر گرفته شده است که انتظار می رود با هماهنگی و همکاری مردم و تمامی مسئولین و ادارات و نهادهاگامی مثبت در جهت گرامیداشت این ایام برداشته شود.
سرهنگ دوم پاسدار سعید برومندزاده با اشاره به تشکیل هشت کمیته برای پیشبرد برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: کمیته امنیتی، کمیته پشتیبانی، کمیته روستایی، کمیته ایثارگران، کمیته بانوان، کمیته ورزشی، کمیته فرهنگی از جمله کمیته فعال در این پیشبرد اهداف هفته دفاع مقدس خواهند بود.
برومندزاده به مجاهدت و از خود گذشتگی شهدای انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: همانگونه که شهدا برای دفاع از اسلام به میدان آمدند و در این راه بهترین سرمایه خود یعنی جانشان را تقدیم کردند؛ ما نیز در انتقال ارزش های هشت سال دفاع مقدس به نسل های آینده نباید کوتاهی کنیم.
وی ویژه برنامه های بزرگداشت این هفته را مطرح کرد و از همه نهادها، سازمانها ودستگاههای اجرایی و شهرداری برای هرچه با شکوهتر برگزار شدن این هفته درخواست همکاری کرد.
 
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید