بررسی خودرو
بررسی خودرو

آئودی Q5، ایمن‌ترین شاسی بلند آئودی Q5 به عنوان

آئودی Q5، ایمن‌ترین شاسی بلند 
 آئودی Q5 به عنوان

آئودی Q5، ایمن‌ترین شاسی بلند
آئودی Q5 به عنوان ایمن‌ترین خودروی سال انتخاب شد. بسته کمک راننده‌ای که آئودی در ژانویه سال 2015 با بهینه سازی‌ها و بروزرسانی‌های انجام داده بر روی آن معرفی کرده بود، در آئودی Q5 در کنار دیگر سیستم و تجهیزات ایمنی روز صنعت خود، باعث شد تا به عنوان برترین خودروی جهان در سگمنت شاسی بلندها شناخته شود. در ادامه بیشتر با این خودرو آشنا خواهید شد.
سیستم ترمز هوشمند، کروز کنترل تطبیقی، سیستم فرمان جدید و حالت‌های مختلف رانندگی، تجهیزاتی هستند که بسته کمک راننده آئودی را شکل داده‌اند. بسته‌ای که به صورت آپشن‌های ثابت بر روی مدل فول آپشن آئودی Q5 با موتور 3 لیتری نصب می‌شوند و بر روی دیگر مدل‌ها به عنوان گزینه‌ای اختیاری قابل سفارش است.
محدوده قدرتی آئودی Q5 را هم یک موتور 3 لیتری TFSI توربوشارژر، یک پیشرانه 2 لیتری TFSI و یک سیستم محرک پلاگین هیبریدی تشکیل داده که هر سه به سیستم چهار چرخ محرک مجهز شده‌اند. مضاف بر این‌ها، آئودی دستی هم به سر و روی Q5 کشیده که موجب جدید شدن چراغ‌‌های جلو با تکنولوژی روشنایی لامپ‌های زنون، چراغ‌های بهتر LED عقب، خروجی‌های دوبل اگزوز، سینی جدید زیر موتور و چند قلم ریزه کاری دیگر شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید