هر روز!
هر روز!

اسدی: پرسپولیس شایسته موفقیت در آسیاست : اسدی: پرسپولیس شایسته

اسدی: پرسپولیس شایسته موفقیت در آسیاست : اسدی: پرسپولیس شایسته

اسدی: پرسپولیس شایسته موفقیت در آسیاست
: اسدی: پرسپولیس شایسته موفقیت در آسیاست
هافبک سابق پرسپولیس نقش بازیکنان تعویضی این تیم را بار دیگر برابر الاهلی مثبت ارزیابی می کند و شانس صعود سرخپوشان را بیشتر می داند.
به گزارش : به گزارش "ورزش سه"، ابراهیم اسدی، هافبک سابق پرسپولیس که زننده گل قهرمانی این تیم در دوره اول لیگ برتر نیز محسوب می شود، در خصوص جدال امشب این تیم برابر الاهلی عربستان گفت: این بازی از لحاظ جوی خیلی برای بازیکنان ما سنگین است. حال که آنها میزبان هستند فشار حملات شان دو برابر است و شرایط همانند بازی گذشته رقم می خورد. با تدابیر و آگاهی برانکو با توجه به تعویض هایی که در بازی رفت داشت می شود این بار هم نتیجه را در آورد.
وی با اشاره به خط هافبک قدرتمند پرسپولیس گفت: با وجود کامیابی نیا و بشار رسن در خط میانی می توانیم پیروزی خوبی را رقم بزنیم که همه این ها به اندیشه سرمربی در بازی برگشت و نیمکت ذخیره ها وابسته است. تعویص های طلایی برانکو در بازی با الاهلی نشان داد که بیشتر از بازیکنان اصلی این تعویض ها هستند که نتیجه را رقم می زنند. آن ها می توانند علاوه بر تزریق انرژی مضاعف، دستورهای سرمربی به بازیکن داخل زمین را انتقال دهند.
ابراهیم اسدی در رابطه با عملکرد موفق خط هجومی پرسپولیس و شانس آنها برای باز کردن دروازه الاهلی گفت: به نظرم پرسپولیس این شرایط را دارد که با سه مهاجم بازی کند. با حضور ۲۰ دقیقه ای منشا در بازی رفت برابر الاهلی در کنار امیری و علیپور نتیجه خوبی رقم خورد. امیدوارم نتیجه بازی پیروزی پرسپولیس باشد، چون آنها نشان داده اند در سال های اخیر مستحق قهرمانی و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید