هر روز!
هر روز!

بازی رنگهای غیرمنتظره در دکوراسیون منزل + تصاویر اهمیت انتخاب

بازی رنگهای غیرمنتظره در دکوراسیون منزل + تصاویر اهمیت انتخاب

بازی رنگهای غیرمنتظره در دکوراسیون منزل + تصاویر
اهمیت انتخاب و ترکیب صحیح رنگها در دکوراسیون منزل را نمی توان نادیده گرفت . در گزینش رنگ بهتر است از پترن تکراری ها خارج شویم و به سمت ایده های متفاوت برویم تا از انرژی های مثبت موجود در برخی از رنگها استفاده کنیم . در این گزارش به بررسی این نکته خواهیم پرداخت.
به گزارش : آبی، خاکستری و زرد برجسته
همه چیز به تعادل باز می گردد. وقتی چنین ترکیب رنگ برجسته ای را برای اتاق خواب انتخاب کردم، با استفاده از رنگ خاکستری بین دو رنگ آبی و زرد تعادل ایجاد کردم تا یکی از آنها به تنهایی نتواند روی اتاق تاثیر بگذارد.
بازی رنگهای غیرمنتظره درآشپزخانه | دکوراسیون منزل + تصاویر : بازی رنگهای غیرمنتظره درآشپزخانه | دکوراسیون منزل + تصاویر
: بازی رنگهای غیرمنتظره درآشپزخانه | دکوراسیون منزل + تصاویر
بنفش کمرنگ و فیروزه ای این ترکیب رنگ می تواند در اتاق کار یک خانم به کار برود، از رنگ بنفش کم رنگ و فیروزه ای استفاده شده تا زنانگی فضا حفظ شود. دلیل اینکه هر دوی رنگ ها حس آرامش را منتقل می کنند این است که در چرخه رنگ ها در کنار هم قرار دارند. رنگ های مشابه با یکدیگر خوب کار می کنند، و در طبیعت نیز زیاد یافت می شوند.

آبی های درخشان و قرمز عمیق  من یکی از بزرگترین طرفدارهای رنگ ها هستم، در این ترکیب رنگ آبی بسیار آرامش بخش و یاد آور دریا است. آبی دریایی و فیروزه ای می توانند به فضا حالتی آسمانی بدهند اما در تصویر پایین کف اتاق به رنگ قهوه ای تیره و در سقف نیز یک آویز به رنگ قرمز تیره باعث شده فضا حالتی تابستانی به خود بگیرد.


زرد آلویی و سبز فسفری منبع الهام من برای این ترکیب رنگ توجهم به فضای اطراف بود. دیوار های این اتاق خواب را به رنگ زردآلویی در آوردم و البته الگویی مدرن نیز دارد. تخت نیز به رنگ سبز فسفری انتخاب شد، نتیجه بسیار عالی و دلنشین بود. این دو رنگ شاید به صورت اسمی به یکدیگر نیایند اما هنگام ترکیب چیز دیگری را شاهد هستید.

زرد روشن و بنفش عمیق من عاشق ترکیب رنگ های غیر منتظره هستم. به نظرم در اینآشپزخانه | دکوراسیون پرده های زرد رنگ باعث شده اند اتاق تاریک به نظر نیاید. بنفش رنگ سنگینی و اشرافی است ولی زرد کمک کرده اتاق زنده باشد و بنفش نیز بهتر جلوه کند.

رنگ های مات و نئونی در زمینه خنثی این اتاق تعدادی رنگ جان دار و برجسته را می بینیم که فاقد ضربه زدن به ظرافت آنآشپزخانه | دکوراسیون را جذاب و شاداب کرده اند.

در این تصویر تعدادی رنگ و برجسته را می بینیم کهآشپزخانه | دکوراسیون را جذاب و شاداب کرده اند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید