هر روز!
هر روز!

دوره آموزشی،تفریحی مبلغان طرح هجرت حوزه علمیه اصفهان برگزار شد

دوره آموزشی،تفریحی مبلغان طرح هجرت حوزه علمیه اصفهان برگزار شد

دوره آموزشی،تفریحی مبلغان طرح هجرت حوزه علمیه اصفهان برگزار شد
: دوره آموزشی،تفریحی مبلغان طرح هجرت حوزه علمیه اصفهان برگزار شد
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازمباحث؛ حجت الاسلام حجت قربانی اظهار کرد: دوره آموزشی دوره روزه  مبلغین طرح هجرت  و روحانیون طرح امینمدارس اموزش و پرورش  حوزه علمیه اصفهان به همت معاونت تهذیب و تبلیغ  مرکزمدیریت حوزه اصفهان در باغ ابریشم اصفهان برگزار شد.
به گزارش : حجت الاسلام حجت قربانی اذعان کرد: دراین دوره آموزشی  که بالغ بر 300نفر از طلاب و روحانیون و فضلای مبلغ مناطق محروم ، روستاها، شهرهای سراسر استان به همراه خانواده های خود شرکت کرده بودند، سرفصل های آموزشی پیرامون مسائل اعتقادی، احکام و  شبهات تبیین   و آموزش داده شد.
وی افزود: در این دوره  سرفصل های آموزشی همچون ارتقا مهادت اراتباط بادیگران، روانشنانسی مخاطب، روش های نوین تبلیغی، مهارت های فضای مجازی  و سواد رسانه ایف  مهارت اصول تبلیغ دینی،  آشنایی با شبهات پیرامون ماه محرم وعزاداری ها، آشنایی با فرق ها و جراینات دینی و ضاله کشور برای روحانیون مطرح شد.
مسئول تبلیغ حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد: این همایش تفریحی- آموزشی، است،  در این همایش بخش های مختلفی در سه سطح برگزار می شود که از آن جمله می توان به برگزاری نشست ها و برنامه های هم اندیشی ویژه مبلغان، برنامه های آموزشی برای خانواده ها و برنامه تفریحی مخصوص کودکان اشاره کرد.
وی یادآور شد: با توجه به اینکه براساس طرح هجرت، یکی از روحانیون به همراه خانواده به مدت یک سال به روستاها و شهرهای دارای جمعیت بیش از یک هزار نفر و فاقد روحانی اعزام می شود، نیاز دیده شد تا همایش با حضور خانواده این روحانیون برگزار شود.
 

انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید