مسیر سبز
مسیر سبز

مرکز پزشکان کندو - هیدرودرمی و میکرودرم مرکز

مرکز پزشکان کندو - هیدرودرمی و میکرودرم 
 

 مرکز

مرکز پزشکان کندو - هیدرودرمی و میکرودرم

مرکز پزشکان کندو


    


 برای دریافت بن تخفیف به لینک ذیل مراجعه فرمایید:

http://offer.cando-group.irرضایت هر فرد در زمان حیات خود در گرو سلامت ، آرامش و زیبایی اوست که با زندگی شهرنشینی و زندگی در کنار عوامل استرس زا ، هوای ناسالم ، آلودگیهای صوتی و فشارهای عصبی احساس رضایتمندی فرد از سلامت و زیبایی خود کاهش می یابد.
و گروه پزشکان کندو پیوسته تلاش دارد تا رضایتمندی شما عزیزان را برای رسیدن به احساس سلامتی ، آرامش ، جوانی و زیبایی به دست آورد.میکرودرم ابرژن:
میکرودرم ابرژن یک روش لایه برداری پوست (لایه اپیدرم) است که به آن پیلینگ مکانیکی نیز گفته می شود. این روش در از بین بردن جای جوش و آکنه , چروکهای سطحی , ضایعات پوستی لکهای پیری و حاملگی , کوچک کردن منافذ پوستی , کاهش چربی پوست و جوانسازی کاربرد دارد. با این روش لایه ای از پوستهای مرده سطح پوست یا همان لایه شاخی برداشته شده و با بالارفتن جریان خون پوست تحریک به ساخت سلولهای نو شده و فرد دارای پوستی سالم و شفاف با بافتی محکم می شود . در این حالت جذب و اثر کرمهای پوستی تا چندین برابر افزایش پیدا می کند.
این روش یک لایه برداری ایمن , بدون درد و عارضه بوده و نیازی بی حسی و استراحت پس از آن ندارد .در مواردی پس از انجام میکرودرم پوست کمی قرمز شده که تا چند ساعت پس از آن به حالت اولیه باز می گردد . در طول دوره جلسات مراقبت خاصی لازم نمی باشد . به دلیل نوسازی سلولهای پوست استفاده از ضد آفتاب و یا کرمهای ترمیم کننده پوستی جهت تسریع ساخت سلولهای جدید توصیه می شود .رفع موهای زائد:

IPL : روش مناسبی برای از بین بردن موهای زائد و ناخواسته به شمار می رود . در این روش نور تابیده شده توسط ملانین موجود در فولیکولهای مو جذب شده و با گرم شدن آن بدون آسیب رساندن به پوست باعث تخریب فولیکولهای مو می شود بدین ترتیب رشد موها متوقف می شود. هرچه پوست روشنتر و رنگ موها تیره تر و جنس آنها ضخیم تر باشد پاسخ به این روش با درصد بالاتری است . معمولا یک دوره درمان تا 8 جلسه است که فواصل میان جلسات نیز معمولا بین 4 تا 6 هفته متغیر است.
قابل ذکر است که تعداد جلسات و فواصل بین آن و نتیجه درمان در هر فرد بستگی به نوع پوست و مو دارد .این روش بدون درد بوده و فقط سوزش مختصری احساس می شود. در برخی افراد پس از انجام پوست کمی قرمز شده که با خنک کردن پس از چند ساعت به حالت عادی باز می گردد.


هیدرودرمی یا آبرسانی پوست:

هیدرودرمی، آبرسانی پوست است که در این روش به وسیله جریان گالوانیک مواد مخصوص آبرسان به عمق پوست فرستاده می شود. این روش برای پوستهای چرب دهیدراته( بدون آب) نیز انجام میگیرد. در این روش می بایستی ابتدا پوست به طور کامل پاکسازی شده و بعد عمل آبرسانی انجام می شود. پوست همچون گلبرگ گل زمانیکه آب خود را از دست می دهد دچار حالت چروک و پژمردگی می شود. اگر می خواهید همیشه پوستی شفاف و شاداب و جوان داشته باشید میبایستی رطوبت پوست را همیشه در حالت نرمال نگه دارید. این نتیجه با استفاده از محصولات مرطوب کننده مخصوص پوستتان در کنار تغذیه مناسب حاصل می شود. چنانچه خشکی و دهیدراته بودن (بی آب بودن) پوست در حدی باشد که با محصول پاسخگو نباشد درمان هیدرودرمی تا چند جلسه توصیه می شود

مرکز پزشکان کندوآدرس : تهران، سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 161

تلفن: 44 31 08 22

تلفکس: 43 69 35 22


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید