iTech news
iTech news

توقف فعالیت اسنپ و تپسی در کرج [تکذیب شد]

توقف فعالیت اسنپ و تپسی در کرج [تکذیب شد]

توقف فعالیت اسنپ و تپسی در کرج [تکذیب شد]
به گفته‌ی عزیز صدرنژاد، یکی از عمده مشکلاتی که سرویس‌های اسنپ و تپسی در شهر کرج ایجاد کرده‌اند، تهدید فضای کسب و کار برای تاکسی‌ها و آژانس‌های مسافری درون‌شهری است.
وی اعلام کرد: «این دو سرویس باید برای ادامه فعالیت خود از مراجع قضایی مجوز لازم را دریافت کنند. تاکسی‌ها و مؤسساتی که اتومبیل برای جابجایی مسافران در اختیار قرار می‌دهند، همگی شامل پرداخت عوارض صنفی و مالیات هستند؛ اما فعالیت این دو استارتاپ بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای، بخش خدمات عمومی بازار را تحت تأثیر قرار داده‌ است.»
وی افزود: «در اجرای قانون حمل و نقل بار و مسافر تابع آیین‌نامه‌ها و چارچوب‌های مشخصی هستیم و هر کسی که علاقه‌مند برای فعالیت در این بخش است باید ساماندهی شود‌.»
بر اساس گزارش صدرنژاد، برای قطع سرور‌های این دو استارتاپ در کرج تذکرات و اخطارهای لازم داده شده و در صورت عدم مراجعه مدیران اسنپ و تپسی، در خصوص تخلفات صورت‌گرفته از سوی رانندگان زیرمجموعه، برخوردهای قضایی صورت خواهد گرفت.
بروزرسانی:
دادستان کرج خبر توقف فعالیت دو شرکت تپسی و اسنپ در این شهر را تکذیب کرد و گفت:مقام قضایی صرفا دستور داده اسناد و مدارک مجوز این دو شرکت بررسی شود.
مقام قضایی صرفا دستور داده اسناد و مدارک مجوز این دو شرکت بررسی شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید