مسیر سبز
مسیر سبز

جلسه سرنوشت ساز مجیدی با قلعه نویی تماشا: مجیدی

جلسه سرنوشت ساز مجیدی با قلعه نویی 
 تماشا: مجیدی

جلسه سرنوشت ساز مجیدی با قلعه نویی
تماشا: مجیدی قرار بود بازگشتش به ایران را به مسئولان استقلال اطلاع بدهد. او وقتی فهمید فتح الله زاده در ایران نیست، بازگشتش را مخفی نگه داشت ولی صبح پنجشنبه به دفتر علی فتح الله زاده رفت و جلسه ای تقریبا 5 ساعتی با مدیرعامل استقلال برگزار کرد.در این نشست، فتح الله زاده و مجیدی درباره بازگشت کاپیتان آبی ها به استقلال حرف زدند. مجیدی بعد از این مذاکره طولانی پذیرفته تا یک فصل دیگر را در استقلال بازی کند، سالی که احتمالا آخرین سال فوتبالی کاپیتان هم خواهد بود.

در مورد مجیدی آخرین خبر این است که او به احتمال فراوان تا پیش از ظهر امروز قراردادش را با استقلال ثبت می کند. البته اگر به یکباره هوس بازی در الوصل و کار کردن زیر نظر برونو متسو به سرش نزند. البته قرار است صبح امروز جلسه سه نفره قلعه نویی، مجیدی و فتح الله زاده در لارستان برگزار شود تا مجیدی نظر نهایی قلعه نویی درباره ادامه حضورش در استقلال را بدون واسطه بشنود.

فتح الله زاده درباره مجیدی هم می گوید: «فرهاد صبح پنجشنبه همان طور که قول داده بود از دوبی به تهران آمد و نشستیم با هم توافق کردیم که او برگردد. فکر می کنم تا شنبه کار پیوستن او به استقلال تمام می شود. آقا فرهاد هم با شماره 7 برای استقلال بازی می کند.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید