هر روز!
هر روز!

گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo

گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo

گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo
گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo با باتری 5300 میلی‌آمپر ساعتی
گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo : گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo
: گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo
به گزارش : گوشی هوشمند X550 کمپانی Bluboo با باتری 5300 میلی‌آمپر ساعتی
اختصاصی: 
امروزه مسئله‌ی مربوط به توان شارژدهی باتری دستگاه‌های هوشمند موبایلی بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته، چرا که ما در حال حاضر برای انجام هر کاری از این محصولات و به ویژه گوشی‌های هوشمند خویش استفاده می‌کنیم. فعالیت‌هایی که هم‌اکنون با استفاده از دستگاه‌های هوشمند موبایلی قادر به انجام آن‌ها هستیم تنها محدود به زمینه‌‌هایی همچون تفریحی و ارتباطی نمی‌شوند، بلکه بسیاری از کاربران از این محصولات به عنوان ابزارهای خاص مدیریت اقدامات کاری خویش هم استفاده می‌کنند؛ بنابراین روز به روز میزان توجه کاربران به توان شارژدهی باتری این دستگاه‌های هوشمند بیشتر و بیشتر شده و نیاز به افزایش آن نیز محسوس‌تر خواهد شد.
حال کمپانی Bluboo با درک این موضوع دست به کار شده و قصد دارد که یک گوشی هوشمند منحصربه‌فرد با نام X550 را به طور گسترده در بازارهای جهانی عرضه کند که باتری قدرتمندی با ظرفیت 5300 میلی‌آمپر ساعت را به همراه دارد. البته این اولین باری نیست که گوشی هوشمندی با تمرکز بر روی توان شارژدهی و ظرفیت آن، طراحی و عرضه می‌شود. پیش از این گوشی هوشمند Elephone P5000 نیز با باتری 5350 میلی‌آمپر ساعتی عرضه شده بود که عملکرد آن در این زمینه فوق‌العاده جالب‌توجه است؛ بنابراین باتری گوشی هوشمند جدید Bluboo X550 از نظر ظرفیت چیزی در حدود 50 میلی‌آمپر ساعت کم ظرفیت‌تر از باتری گوشی Elephone P5000 خواهد بود.

اما اطلاعات مربوط به باتری این گوشی، تنها موارد ذکر شده در رابطه با این محصول به شمار نمی‌روند. بر اساس گزارشات به دست آمده گوشی هوشمند Bluboo X550 از سیستم روی یک چیپ 64 بیتی MT6735 کمپانی مدیاتک بهره‌مند است که پردازنده‌ای چهار هسته‌ای را به همراه خواهد داشت. این محصول از قابلیت اتصال LTE 4G پشتیبانی به عمل آورده و سیستم عامل اندروید 5.0 آب‌نبات‌چوبی به طور پیش‌فرض بر روی آن نصب و راه‌اندازی شده است. این گوشی هوشمند در دو رنگ سفید و مشکلی عرضه خواهد شد و قرار شده که در تمامی بازارهای جهانی به طور گسترده عرضه شود. کمپانی Bluboo مراسم اختصاصی را برای روزهای 18 الی 21 ماه آوریل (April) در نظر گرفته که انتظار می‌رود طی این مراسم به طور رسمی از این گوشی هوشمند رونمایی کند. متاسفانه هنوز هیچ‌گونه اطلاعات دقیقی در رابطه با قیمت این محصول به دست نیامده، اما مطمئنا در آینده‌ی نه چندان دور شاهد ارائه‌ی اطلاعات رسمی و دقیق مرتبط با این موضوع خواهیم بود.
مترجم: امین رضائیان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید