مسیر سبز
مسیر سبز

کارت پستال جنجالی سارا پالین برای اوباما کارت پستال

کارت پستال جنجالی سارا پالین برای اوباما
کارت پستال سارا پالین به خاطر حضور سگ سیاهی در کنار شومینه جنجال های زیادی در رسانه​ها ایجاد کرده است.سارا پالین با نزدیک شدن به روزهای کریسمس، در اعتراض به سیاست های باراک اوباما، کارت پستالی  توهین آمیز را با تاکید بر سگی سیاه در کنار شومینه به نشانه باراک اوباما، به عنوان تبریک سال نو  به رئیس جمهور امریکا هدیه کرد.

در این کارت پستال یک سگ سیاه، در کاخ سفید کنار  شومینه ای  در حال استراحت است و در رفاه کامل فارغ از اتفاقات اطرافش تنها به آتش شومینه خیره شده است.

 پالین این رفاه را با به تصویر کشیدن هدایای بسیار ، اتاقی مجلل در کاخ سفید و غیره مورد انتقاد شدید قرار داده است.

این کارت پستال را اهانتی به ریاست جمهوری امریکا تلقی کرده است. این کارت پستال توسط مارک ماتوس زاک طراحی شده است. در این کارت  کتابخانه کاخ سفید  به تصویر کشیده شده است.

 با وجود اینکه روزهای آخر سال و مصادف با کریسمس است ، هیچ گونه درخت کریسمسی در این کارت دیده نمی شود.

طراح این کارت به دلیل عدم آینده ای روشن در انتخابات آتی ریاست جمهوری امریکا برای اوباما، از به تصویر کشیدن درخت کریسمس ممانعت کرده است و تنها به کشیدن چند گل  و سبزه بسیار ساده روی شومینه بسنده کرده است.

زیرا درخت نمادی از ریشه دادن و گسترش یافتن است اما همانطور که در تصویر دیده می شود تنها به چند گل و بوته قطع شده اشاره شده است.

پالین، در حال حاضر فرماندار ایالت آلاسکا است. وی  نخستین زن عضو حزب جمهوری‌ خواه ایالات متحده آمریکا است که در انتخابات فدرالی، برای دومین مقام ارشد کشور، نامزد شد .


منبع: تابناک باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید