هر روز!
هر روز!

احمد عزیزی درگذشت + علت مرگ احمد عزیزی شاعر + عکس

احمد عزیزی درگذشت + علت مرگ احمد عزیزی شاعر + عکس

احمد عزیزی درگذشت + علت مرگ احمد عزیزی شاعر + عکس و بیوگرافی
احمد عزیزی : شاعر نامی انقلاب پس از ۹ سال سکوت در اتاق ۷۶۲ بیمارستان امام رضا(ع) کرمانشاه، روی تخت بیمارستان غزل خداحافظی را خواند و درگذشت.
احمد عزیزی درگذشت + علت مرگ احمد عزیزی شاعر + عکس و بیوگرافی : احمد عزیزی درگذشت + علت مرگ احمد عزیزی شاعر + عکس و بیوگرافی
: احمد عزیزی درگذشت + علت مرگ احمد عزیزی شاعر + عکس و بیوگرافی
به گزارش : احمد عزیزی در سال ۱۳۳۷ در سر پل ذهاب استان کرمانشاه به دنیا آمد.
وی در کودکی با عشایر سیاه چادرنشین حشر و نشر فراوان داشت و قبل از رفتن به دبستان، خواندن و نوشتن را فاقد داشتن معلم و تنها از روی کنجکاوی و تأمل و دقت از نوشته های روی تابلوها و اسامی خیابان ها و… به خوبی فرا گرفت.
عزیزی قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به دعوت شمس آل احمد به تهران آمد و موفق به دیدار شهید آیت الله مطهری شد.
وی با آغاز جنگ تحمیلی به همراه خانواده به تهران آمد و سپس برای مدتی ساکن شهرستان نور شد، سپس در تهران اقامت گزید و به همکاری با روزنامه جمهوری اسلامی پرداخت.
عزیزی آثار شعر و نثر ادبی متعددی دارد و اشعارش با عرفان اسلامی آمیختگی دارد و تمجید از اهل بیت (ع) در بیشتر آثارش موج می زند.

احمدی عزیزی اواخر سال ۱۳۸۶ به علت بیماری در بیمارستان بستری شد و چند سالی در حالت کما بود.
وی از ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ تاکنون بر اثر اختلالات کلیوی در حالت اغما بستری است و اکنون در بیمارستان امام رضای کرمانشاه بخش آی سی یو بستری است، حال عمومی او پس از سه سال به حدی رسید که وی نسبت به شادی ها و غمها با اشکها و لبخند پاسخ می داد و می توانست سخنان اطرافیان را بشنود و عکس العمل نشان دهد.
آیت الله خامنه ای در ۲۸ مهر ۱۳۹۰ طی سفرش به کرمانشاه از احمد عزیزی در بیمارستان دیدار کرد.
عزیزی در بیمارستان کرمانشاه بستری است و طبق نظر پزشکی در آبان ۱۳۹۱ اعلام شد حال عمومی وی تغییر خاصی نداشته، اما هوشیاری او نسبت به قبل بهتر است ولی نمی تواند به صورت کامل صحبت کند. وی همچنین می تواند از راه دهان تغذیه کند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید