هر روز!
هر روز!

طراح مشهور افغان در آمازون طراح مشهور افغان در آمازون

طراح مشهور افغان در آمازون طراح مشهور افغان در آمازون

طراح مشهور افغان در آمازون
طراح مشهور افغان در آمازون
به نقل از مدآنلاین : فروشگاه اینترنتی آمازون در راستای گسترش بخش مد و لباس خود هر روز طراحان جدیدی را در اختیار می‌گیرد. این بار آمازون به سراغ عثمان یوسف‌زاده، طراح لباس مطرح افغان رفته است و قرار است با همکاری او یک مجموعه ویژه تولید کند. تخصص اصلی عثمان طراحی لباس زنانه است و تاکنون برای چهره‌های مطرحی نظیرملکه رینا از اردن، کیت بلانشت، بیانسه، دنی مینوگ، لیدی گاگا و دیگر بزرگان عالم موسیقی و سینما لباس طراحی کرده است.

عثمان در این مجموعه جدید برای اولین بار لباس‌های مردانه نیز طراحی کرده است. در این مجموعه پلیورهای مردانه و زنانه، کت و شلوار رسمی تاکسیدو، بافتنی‌های نقش‌دار با طرح‌های کریسمسی با قیمت تا 150 پوند عرضه شده است. این طراح در رابطه با پروژه آمازون می گوید: «منبع الهام اصلی این مجموعه کریسمس و فصل مهمانی است و می‌خواستم مجموعه‌ای طراحی کنم که جاودان و متنوع باشد و در موقعیت‌های مختلف بتوان از آنها استفاده کرد».

او در باره اولین مجموعه مردانه خود می گوید: «لباس‌های مورد علاقه من در این مجموعه ژاکت‌های بافتنی و پلیورهای مردانه و زنانه است. با طراحی لباس مردانه به راحتی می‌توانم لباس تولیدی خودم را بر تن کنم ».

عثمان  طراح بسیار بااستعدادی است و کیفیت و استاندارد بالا مهم‌ترین ویژگی طراحی‌های خلاقانه اوست. از زمان راه‌اندازی بخش مد و لباس آمازون بیش از یکصد برند به بخش مد آمازون پیوسته‌اند.
 
 
 
 


مترجم هومن باوریان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید