مسیر سبز
مسیر سبز

طائب: اصلاح‌طلبان به مجلس می‌آیند طائب می‌گوید که اصلاح

طائب: اصلاح‌طلبان به مجلس می‌آیند 
 طائب می‌گوید که اصلاح

طائب: اصلاح‌طلبان به مجلس می‌آیند
طائب می‌گوید که اصلاح طلبان به مجلس نهم می‌آیند و قدرت هم خواهند گرفت و اصولگرا‌ها هم می‌آیند و در مجلس آینده اصولگراهای خالص‌تر و بهتر اکثریت آرا را کسب خواهند کرد.

وی در این گفتگوی خود به نکات قابل توجه و خواندنی از جمله، کاندیداتوری سیدحسن خمینی، سرانجام جریان انحرافی، خروج هاشمی رفسنجانی از مجمع تشخیص، کاهش محبوبیت احمدی نژاد در جریانات اخیر و... پرداخت.

حجت الاسلام محسن دعاگو امام جمعه شمیرانات نیز در گفتگویی با این نشریه، با چشمانی اشک آلود گفت: نباید هاشمی را از رهبری جدا کرد، جدا کردن این دو خیانت به شکور است.

«مشایی از کجا آمد» عنوان پرونده‌ای است که به خاستگاه مشایی و نوع روابط او با رییس جمهور و اقدامات وی در چند سال اخیر می‌پردازد. در این پرونده رضا گلپور به نقل از مشایی می گوید که وی از بنیانگذاران انجمن حجتیه مازندران بوده است.

همه چیز درباره حلقه عرفانی کیهان با عنوان «نفرین حله‌ها» به ریشه‌ها، عملکرد و آسیب‌شناسی این عرفان می‌پردازد.

باغشهر، تحول نظام آموزشی، بزه دیدگی زنان، مفاسد اقتصادی و کاریکاتور امروز ایرن گزارش‌های منتشر شده در این شماره همشهری ماه است.

حمیدرضا حاجی بابایی، مسعود شجاعی طباطبایی، مصطفی رحماندوست، علی دورانی، احمدرضا دالوند، احمد می‌دری، محسن رنایی، نغمه ثمینی و کامبیز درم بخش از جمله کسانی است که آثار و گفتگو‌هایشان در این شماره به چشم می‌خورد.

منبع: مشرق نیوز
باز نشر: مجله اینترنتی Bartarinha.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید