هر روز!
هر روز!

صفحه نمایش نکسوس Marlin حاشیه باریکی دارد : صفحه نمایش

صفحه نمایش نکسوس Marlin حاشیه باریکی دارد : صفحه نمایش

صفحه نمایش نکسوس Marlin حاشیه باریکی دارد
: صفحه نمایش نکسوس Marlin حاشیه باریکی دارد
: تصویری منتسب به پنل جلویی نکسوس مارلین فاش شده که حاشیه‌ی باریک این گوشی هوشمند را نمایش می‌دهد. پیش از این نیز اخبار متعددی در خصوص نکسوس‌های جدید منتشر شده که سازنده‌ی این گوشی را اچ‌تی‌سی عنوان کرده است. براساس اطلاعات ارائه شده نکسوس مارلین به عنوان نسخه‌ی بزرگ‌تر با استفاده از فلز ساخته می‌شود، اما Sailfish که نسخه‌ی کوچک‌تر نکسوس‌های گوگل خواهد بود، با بهره‌گیری از فلز در فریم و پلی‌کرنبات در بدنه، تولید شده و راهی بازار می‌شود.
به گزارش : البته صحت تصویر فاش شده تایید نشده و از این‌رو نمی‌توان این تصویر را به‌صورت کامل متعلق به نکسوس مارلین عنوان کرد. شنیده‌ها گویای این موضوع است که نکسوس مارلین از وجود نمایشگر ۵.۵ اینچی بهره خواهد برد. در کنار حاشیه‌ی کم نمایشگر همچنین باید به پنجره‌ی در حال اجرا نیز اشاره کرد که حاکی از نصب نسخه‌ی بتای اندروید روی این گوشی هوشمند است. البته نسخه‌ی نرم‌افزار مورد استفاده به دلیل اینکه تصویر به‌صورت ناقص فاش شده، در دست نیست.
از جمله‌ی اطلاعات دیگری که می‌توان از این تصویر برگرفت، گوشه‌های خمیده‌ی این گوشی هوشمند در کنار قرار گرفتن دوربین سلفی در گوشه‌ی سمت چپ بالا است که با تصاویر رندر فاش شده از این گوشی هوشمند همخوانی دارد. همچنین باید به بلندگوی بالا اشاره کرد که در وسط لبه‌ی بالایی گوشی جا گرفته است. انتظار می‌رود گوگل نکسوس‌های جدید خود را به همراه نسخه‌ی جدید اندروید یا همان اندروید نوقا راهی بازار کند.
نظر شما در این خصوص چیست؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید