مسیر سبز
مسیر سبز

زمان واریز عیدی مستمری بگیران خبرگزاری ایسنا: حقوق اسفندماه

زمان واریز عیدی مستمری بگیران
خبرگزاری ایسنا:  حقوق اسفندماه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از 5 اسفند ماه در حال پرداخت است و عیدی آنها نیز از 15 اسفند ماه به حساب آنها واریز می شود.

 اسماعیل لله گانی عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده با مسوولان سازمان تامین اجتماعی، عیدی مستمری بگیران از 15 تا 24 اسفندماه و بر اساس حروف الفبا به حساب آنها واریز می شود.

وی افزود: مستمری بگیرانی که تا 15 اسفند حقوق خود را دریافت نکرده باشند، حقوق و عیدی را به صورت همزمان دریافت می کنند و افرادی که حقوق اسفند را دریافت کرده اند مبلغ عیدی به حسابشان واریز می شود.

عضو هیات مدیره تصریح کرد: بانک رفاه در راستای نهادینه کردن بانکداری اینترنتی و رفاه حال مشتریان برای تمامی مشتمری بگیران سازمان تامین اجتماعی رفاه کارت همراه صادر کرده است که امیدواریم این مشتریان گرامی به منظور جلوگیری از شلوغی شعب در ایام پایانی سال حقوق و عیدی خود را از خودپردازهای بانک رفاه و یا بانک های دیگر دریافت کنند.

جدول پرداخت عیدی مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از تاریخ 15 تا 24 اسفند ماه

حروف الفبا تاریخ روز الف –آ –س-ش 15 اسفند و روز های بعد ب – ص- ض 16 اسفند و روز های بعد پ – ت – ط- ظ 17 اسفند و روز های بعد جمعه 18 اسفند ث – ج – ع - غ 19 اسفند و روز های بعد ف – ق –ک - چ 20 اسفند و روز های بعد ح – گ - ل 21 اسفند و روز های بعد خ – م 22 اسفند و روز های بعد د – ذ – ر – ز - ژ 23 اسفند و روز های بعد ن – و – ه - ی 24 اسفند و روز های بعد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید