مسیر سبز
مسیر سبز

پاسخ ايمون زايد به دعوت پرسپوليسي‌ها سایت گل: دايي

پاسخ ايمون زايد به دعوت پرسپوليسي‌ها
سایت گل: دايي شخصا برايم ايميل زده و خواسته كه در نيم‌فصل دوم براي پرسپوليس بازي كنم. من هم اواخر اكتبر- كمتر از يك ماه ديگر- به ايران مي‌آيم

بازي نمادين با ستارگان سابق ميلان را باشگاه براي خداحافظي چند تا از ستاره‌هايش تدارك ديده است و حالا آن را گره زده به تولد 50 سالگي‌اش. پرسپوليس در دي ماه امسال 50 سالگي را پشت سر مي‌گذارد و بدش نمي‌آيد بازي با ميلان را هم هديه‌اي بنامد براي همين تولد. تولدي كه قرار است محبوب‌ترين ستاره‌هاي تاريخ پرسپوليس را دوباره به زمين فوتبال بكشاند و يكي از اين ستاره‌ها هم ايمون زايد است. همان بازيكن دو رگه ‌ايرلندي- ليبيايي كه بعد از هت‌تريكش، ديگر هيچ گلي را در دربي‌ها نديديم و حالا پيراهن تيم شارموك روورز ايرلند را به تن دارد.

زايد را قرار است در بازي با ستارگان ميلان بار ديگر در تركيب پرسپوليس ببينيم و البته شايعه بازگشتش به پرسپوليس، هنوز هم بر سر زبان‌ها است. او گفته كه براي حضور در بازي بزرگداشت پرسپوليس 50 ساله سفري دوباره به تهران خواهد داشت، به اين اميد كه پيراهن قرمز رنگ پرسپوليس را ديگر از تن درنياورد. حالا هم با اشاره به بازگشتش توضيح مي‌دهد: «دوري از پرسپوليس خيلي سخت است. براي خودم هم جالب است كه در اين مدت كوتاهي كه در خدمت اين تيم بودم، كاملا به پرسپوليس وابسته شده‌ام. البته فكر مي‌كنم اين رابطه دوطرفه است چون مديران باشگاه و كادر فني پرسپوليس هم هميشه به ياد من هستند. همين چند روز پيش بود كه آنها به من ايميل زدند و براي حضور در جشن 50 سالگي باشگاه و بازي با ميلان دعوتم كردند. اين خيلي خوشحال‌كننده است كه مي‌توانم دوباره دوستانم را ببينم و در كنار كساني باشم كه دوست‌شان دارم. علي دايي را واقعا دوست دارم و بايد بدانيد كه فوتبال بين‌المللي‌تان را همه دنيا با نام او مي‌شناسند. خوشحالم كه او فوتبال من را قبول دارد. دايي شخصا برايم ايميل زده و خواسته كه در نيم‌فصل دوم براي پرسپوليس بازي كنم. من هم اواخر اكتبر- كمتر از يك ماه ديگر- به ايران مي‌آيم تا هم در جشن باشگاه شركت كنم و هم با مديران باشگاه حرف بزنم. اميدوارم شرايط به گونه‌اي باشد كه در تهران بمانم.»

ايمون زايد البته تازه يك‌چهارم از قرارداد دو ساله‌اش با شارموك را پشت سر گذاشته و پيش‌تر گفته بود كه در بازگشت به پرسپوليس، مسائل مالي را هم در نظر خواهد گرفت. يك مورد ديگر هم هست كه اين بازيكن به خاطرش ابراز نگراني كرده بود و آن اينكه علي دايي بر اساس عملكرد بازيكنانش در تمرين، آنها را براي بازي گزينش مي‌كند و زايد هم بازيكني است كه زياد حال و حوصله تمرين كردن ندارد. او همان فصل پيش هم كه با ژوزه درگير شده بود، مي‌گفت كه بازيكن تمرين نيست و فقط در بازي‌ها مي‌تواند خودش را نشان بدهد. حالا بايد ديد آيا او و دايي بر سر اين موضوع با هم كنار مي‌آيند كه زايد ايرلند را به خاطر پرسپوليس ترك كند يا حضور دوباره‌اش در فوتبال ايران در همان يك بازي غيررسمي با ستارگان سابق ميلان خلاصه خواهد شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید