هر روز!
هر روز!

مانی حقیقی از یالثارات شکایت کرد : وکیل مانی حقیقی

مانی حقیقی از یالثارات شکایت کرد 
 : وکیل مانی حقیقی

مانی حقیقی از یالثارات شکایت کرد
: وکیل مانی حقیقی درپی توهین یالثارات به این بازیگر، از این نشریه شکایت کرد. در بنیتا بخوانید.
: مانی حقیقی از یالثارات شکایت کرد
به گزارش : حواشی ای که نشریه ی یالثارات به راه انداخته همچنان ادامه دارد. در پی انتشار چندین مطلب توهین آمیز نسبت به سینما و سینماگران، «مانی حقیقی» اعلام کرده بود که از این نشریه شکایت می کند. اکنون وکیل این بازیگر از ثبت شکایت خبر داد. در ادامه با بنیتا همراه باشید.
دیروز ۷ مهرماه بود که مدیرمسئول نشریه ی یالثارات با انتشار متنی، به خاطر انتشار مقاله ی توهین آمیز عذرخواهی کرد و گفت: صریحاً اقرار می کنم اشتباه کردم. متن این خبر را می توانید در بنیتا بخوانید.
اما در عین حال به صحت اتهامات و توهین های وارد شده به هنرمندان اصرار کرد. «جمال خندان» وکیل مانی حقیقی سینماگری که در متن منتشر شده از سوی نشریه یالثارات مورد توهین قرار گرفته، اعلام کرد روز شنبه شکایت آنان از این نشریه ثبت خواهد شد.

مانی حقیقی
خندان در گفتگویی در این باره گفت: «تکرار مجدد افترای جنسی به اهالی هنر و سینما به بهانه عذرخواهی از قوه قضائیه در واقع تلاشی برای به سخره گرفتن انتقادهای اخیر به عمل آمده از این نشریه است و به نظر من تداوم به کار بردن عبارات توهین آمیز و خلاف عفت عمومی بر روی تیتر نشریه ای موسوم به نام سالار شهیدان جهان، غیرقابل اغماض است و من به وکالت از سوی آقای مانی حقیقی روز شنبه علیه این نشریه به قوه قضائیه شکایت می برم، اما واجب تر این است که بزرگان فرهنگ نیز فکری به حال این وضعیت بکنند.»
نشریه ی یالثارات مدتی بود که موج حمله ای نسبت به هنرمندان به ویژه بازیگران به راه انداخته و مقالاتی در انتقاد از آن ها و توهین آمیز و با القاب زشت، منتشر کرده بود. چندی پیش نسز متنی با عنوان «سونامی آلبالوهای جنسی چگونه به سینما آمد» منتشر کرد؛ متنی که البته از روی وب سایت این نشریه حذف شده است. محتوای این نوشته که توهین به سه سینماگر محسوب می شد، واکنش مانی حقیقی، «ترانه علیدوستی» و «اصغر فرهادی» را به همراه داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید