بررسی خودرو
بررسی خودرو

سانگ‌یانگ کوراندو مدل 2014 معمولا سانگ‌یانگ به تولید خودروهای

سانگ‌یانگ کوراندو مدل 2014 
 معمولا سانگ‌یانگ به تولید خودروهای

سانگ‌یانگ کوراندو مدل 2014
معمولا سانگ‌یانگ به تولید خودروهای زشت(!) شهرت داشت و می‌توانست به راحتی تمامی مدال‌های زشت‌ترین خودروها را یکی پس از دیگر بدست آورد. اما اخیرا این روند تغییر کرده و سانگ‌یانگ با تولید کوراندو 2011 نشان داد که آنقدرها هم بی‌استعداد نیست و به حقیقت این خودرو از نظر طراحی قابل مقایسه با دیگر محصولات سانگ‌یانگ نبود. اما این شرکت کره‌ای، به این قانع نشده و کوراندو را برای مدل‌های 2014 تغییر داده است.
اگر به کوراندو 2014 نگاهی بیندازید و آن را با مدل 2011 مقایسه کنید، متوجه می‌شوید که بیشترین تغییرات در جلوی خودرو رخ داده و چراغ‌ها، سپر و ورودی هوا تغییر کرده اما د رعقب تغییرات زیادی رخ نداده و تنها چراغ آن تغییر کرده است.
پیشرانه‌های کوراندو نیز در مدل 2014 تغییر زیادی نکرده است یعنی در مدل پایه می‌توان یک پیشرانه 2 لیتری دیزلی با توان تولید 147 اسب‌بخار را روی آن نصب کرد و در قوی‌ترین مدل توان تولید آن به 173 اسب‌بخار می‌رسد.
این خودرو که هم‌اکنون برای سفارش آماده می‌باشد، قرار است قبل از سال جدید میلادی به بازار عرضه شود. قیمت کوراندو در مدل‌های پایه قیمتی در حدود 15 هزار پوند دارد و در کامل‌ترین مدل‌ها قیمت آن به بیش از 21 هزار پوند می‌رسد.
اگرچه رامک‌خودرو، نماینده رسمی شرکت سانگ‌یانگ در ایران، هنوز به صورت جدی این خودرو را برای حضور در بازار داخل معرفی نکرده اما حرف‌هایی پیرامون ورود آن توسط این نماینده به گوش می‌رسد. به هر حال در صورتیکه این خودرو وارد کشور شود به یقین می‌تواند به کمک طراحی خوب خود یکی از پرفروش‌ترین محصولات کوراندو در داخل شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید