نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

هدست تلفن وايرلس جبرا مدل Motion Office MS Jabra Motion Office

هدست تلفن وايرلس جبرا مدل Motion Office MS Jabra Motion Office

هدست تلفن وايرلس جبرا مدل Motion Office MS Jabra Motion Office MS Wireless Headset
در حال مکالمه با تلفن دفتر خود هستید و باید دفتر را ترک کنید؟ با Jabra Motion Office مکالمه‌ی خود را به تلفن همراه خود منتقل کرده و از محل خارج شوید. هدست تلفن JABRA MOTION OFFICE MS این اجازه را به شما می‌دهد که با یک هدست به تمامی تلفن‌های زمینی و تلفن‌های همراه خود وصل شوید. با هدست اداری JABRA MOTION OFFICE MS می‌توانید به تلفنی‌های رومیزی عادی، تلفن همراه و یا کامپیوتر وصل شوید. حسگرهای هوشمند این هدست برقراری تماس را برایتان بسیار آسان می‌سازند. وقتی که تلفن شما زنگ می‌خورد با برداشتن هدست، دستگاه به صورت اتوماتیک تماس شما را وصل می‌کند و بلندی صدا را بر اساس صدای مزاحم اطرافتان تنظیم می‌کند. همچنین با کیفیت بالای این هدست مکالماتی واضح حتی در مکان‌های پر سر و صدا و یا شرایط بادی داشته باشید. قابلیت Power Nap این هدست در مواقع عدم استفاده دستگاه را خاموش می‌کند تا زمان مکالمه‌ی بیشتری را برای شما ذخیره کند. طراحی خاص این دستگاه این اجازه را می‌دهد که هدست را مناسب اندازه‌ی خودتان تنظیم کنید همچنین 3 پوشش ژله‌ای در اندازه‌های مختلف برای قسمت بلندگوی هدست طراحی شده تا از اندازه بودن محصول برای گوش شما اطمینان حاصل شود. تکنولوژی بلوتوث به کار رفته در این هدست ( Bluetooth v. 4.0) به شما اجازه می‌دهد که تا 100 متر در اداره‌ی خود از بیس هدست دور شوید و یا حتی از اداره خارج شوید بدون اینکه مجبور شوید مکالمه‌ی خود را قطع کنید. باتری تعبیه شده در هدست تا 8 ساعت مکالمه و 360 ساعت حالت آماده به کار را پشتیبانی می‌کند و شارژ کامل باتری 120 دقیقه طول می‌کشد. بیس اصلی این هدست دارای صفحه‌‌ی لمسی 2.4 اینچی است که می‌توانید با آن به سادگی هدست را کنترل کرده و تماس‌های خود را مدیریت کنید و لیست شماره‌ی تماس‌گیرندگان را کنترل کنید. هدست اصلی در ابعاد 9.0 × 3.0 × 9.0 و با وزن 17.5 گرم ارائه می‌شود.
اگر به‌عنوان بخشی از حرفه‌ی خود روزانه با افراد زیادی مکالمه‌ تلفنی برقرار می‌کنید، به‌احتمال زیاد هدستی بی‌سیم از نوع بلوتوث دارید؛ شاید هم میکروفنی باسیم به تلفنتان وصل کرده‌اید که با آن با دوستان و همکاران خود از طریق Skype/Lync، Google Hangouts و یا برنامه‌های دیگر صحبت می‌کنید. یا اینکه هدستی دارید که به تلفن دفترتان وصل شده است. شرکت جبرا «Jabra» با تولید «Motion Office» محصولی ارائه کرده است که جواب‌گوی تمامی نیازهای شماست.
هدست «Jabra Motion office» از پایه‌ای با صفحه‌ی نمایش لمسی تشکیل‌شده که به خط تلفن ثابت و یا درگاه هدست تلفن دفترتان وصل می‌شود. دانگل بلوتوث ارتباط با رایانه را فراهم می‌کند، و همچنین بلوتوث نسخه‌ی 4.0 آن به‌صورت مستقل به تلفن همراه و یا تبلت شما وصل می‌شود. هدست بی‌سیم بردی رادیویی برابر با 91 متر از پایه‌ و حدود 30 متر از دانگل بلوتوث دارد. بااین‌وجود تمامی این اعداد برای برد رادیویی این محصول به عوامل مختلفی بستگی دارند.
هدست Jabra Motion office با پایه‌ی خود و تلفن همراه Pair می‌شود، درنتیجه شما می‌توانید ارتباط آن را بین خط تلفن ثابت، ارتباط کامپیوتر (با استفاده از دانگل بلوتوث) و تماس گوشی تلفن همراه (با استفاده از اتصال بلوتوث نسخه‌ی 4.0) عوض کنید و در تمام مدت هدست بی‌سیم در گوش شماست و نیازی به تعویض آن نیست.
هدست Jabra Motion office برای مسافرت و جابه‌جایی طراحی‌شده است درنتیجه جبرا کیفی برای حمل و نق، کابل شارژر و پدهایی ژله‌ای را همراه با محصول ارائه کرده است که می‌توانید اقلام همراه را با آن حمل کنید. اما درنتیجه‌ی زمان مکالمه‌ی 8 ساعته که باتری دستگاه ارائه می‌کند به‌احتمال‌زیاد نیاز زیادی به آن کیف نخواهید داشت.
برای آزمایش Jabra Motion office از گوشی تلفن همراه HTC One M8 استفاده کردیم. بعد از مدتی استفاده از هدست واقعاً تفاوتی در کیفیت مکالمه و یا وزن آن با هدست «Jabra Motion»  حس نکردیم. کیفیت مکالمه شفاف و بدون نویز شنیده شد. درصورتی‌که تمایل دارید ازJabra Motion office برای مصارف موسیقی و یا پخش فایل‌های صوتی استفاده کنید باید بگوییم که با در نظر گرفتن تک‌گوشی بودن هدست «Mono» کیفیت پخش فایل‌های صوتی فوق‌العاده بود. هرچند که به دلیل تک‌گوشی بودن هیچ‌گاه نباید انتظار کیفیت صدایی همانند هدفون‌های مخصوص موسیقی از این هدست داشته باشید. درواقع کاربری این هدست چیز دیگری است: مکالمات تلفنی، اما Jabra Motion office قادر است فایل‌های صوتی را هم که در تلفن همراه پخش می‌کنید برای شما «Stream» کند پس انتظار زیادی از آن نداشته باشید.
در نظر داشته باشید که تلفن‌های مورداستفاده در محیط اداری بسیار متنوع هستند. Jabra Motion office بدون نیاز به تجهیزات خاصی با اکثر تلفن‌هایی که دارای درگاه هدست (جک 3.5 میلی‌متری) هستند سازگار است. تلفن‌های قدیمی متعلق به عهد عتیق نیازمند برداشته شدن گوشی به‌صورت فیزیکی از روی پایه‌ی تلفن برای برقراری تماس تلفنی هستند. پس قبل از خرید قابلیت تلفن خود را در نظر داشته باشید. اگر می‌خواهید که آن را به خط تلفن ثابت خود وصل کنید پس مشکلی نخواهید داشت.
بااتصال پایه‌ی به سیستم تلفنی‌مان Jabra Motion off

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید