هر روز!
هر روز!

بلند کردن اجسام سنگین با دستگاه جدید مای لیفتر مای

بلند کردن اجسام سنگین با دستگاه جدید مای لیفتر مای

بلند کردن اجسام سنگین با دستگاه جدید مای لیفتر
مای لیفتر ، دستگاه کوچکی که اجسام سنگین را بلند می کند
به گزارش : محققان آمریکایی دستگاه جدیدی ساخته اند که با یک تلفن هوشمند کنترل می شود و تنها با فشردن یک دکمه می تواند اجسام سنگین را تا 23 کیلو بلند کند.بلند کردن اجسام سنگین با دستگاه جدید مای لیفتر : بلند کردن اجسام سنگین با دستگاه جدید مای لیفتر دستگاه جدید مای لیفتر
: بلند کردن اجسام سنگین با دستگاه جدید مای لیفتر
به گزارش خبرگزاری مهر، دستگاه مای لیفتر (myLifter) از طریق یک اپلیکیشن روی تلفن هوشمند کنترل شده و می تواند به رغم اندازه کوچک خود اجسام سنگین را بلند کند.
این دستگاه اندکی بزرگتر از مشت یک بزرگسال است و حدود 1 کیلوگرم وزن دارد و بلند و نصب کردن آن برای یک نفر کار ساده ای است.
این دستگاه توسط گروهی از محققان پروو، در ایالت اوتا آمریکا ساخته شده و برای بلند کردن اجسام سنگین چون دوچرخه، قایقهای پارویی، بسته های حمل و نقل و حتی اثاثیه منزل ایده آل است.
کاربران می توانند چندین دستگاه مای لیفتر را با هم برای بلند کردن اجسامی قدرتمند و سنگین استفاده کنند. این دستگاه های مای لیفتر توسط اپلیکیشن ارائه شده برای تلفن همراه همزمان می شوند و کنترل همه آنها از طریق فشردن یک دکمه امکان پذیر است.
افرادی که با کارکردن تلفنهای هوشمند و تبلتها چندان احساس راحتی نمی کنند می توانند از یک کنترل از راه دور استفاده کنند که همراه این دستگاه عرضه می شود. این کنترل از راه دور به کاربران این امکان را می دهد که همزمان سازی چندین دستگاه مای لیفتر را انجام داده و آنها را کنترل کنند.
این دستگاه دارای ویژگی است که به آن اسمارت لیفت (smartLIFT) به معنای حمل هوشمند می گوید این قابلیت به کاربر امکان می دهد نقطه بلند و کوتاه را برای هر دستگاه تنظیم کرده تا دستگاه جسم سنگین را بلند کرده و به زمین بگذارد. / خبرگزاری مهر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید