هر روز!
هر روز!

ربیع خواه: قضاوت خوبی نسبت به عملکرد خط هافبک پرسپولیس در

ربیع خواه: قضاوت خوبی نسبت به عملکرد خط هافبک پرسپولیس در

ربیع خواه: قضاوت خوبی نسبت به عملکرد خط هافبک پرسپولیس در بازی با الاهلی نشد
ربیع خواه: قضاوت خوبی نسبت به عملکرد خط هافبک پرسپولیس در بازی با الاهلی نشد
: ربیع خواه: قضاوت خوبی نسبت به عملکرد خط هافبک پرسپولیس در بازی با الاهلی نشد
: ربیع خواه از شرایط سخت پرسپولیس در دیدار با الاهلی می گوید.
به گزارش : طرفداری- محسن ربیع خواه، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هر وقت پرسپولیس نتیجه خوبی نمی گیرد یکسری از بیرون دنبال مقصر می گردند و سراغ نفراتی می روند که کمتر صحبت کرده و سرشان به کار خودشان است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، پرسپولیس در شرایطی بازی 2 بر صفر باخته به الاهلی را با مساوی عوض کرد که برانکو ایوانکوویچ بعد از اینکه تیمش 2 بر صفر عقب افتاد، تصمیم گرفت یکی از هافبک های نفوذی اش را از زمین بیرون کشیده و هافبک دفاعی جایگزین او کند، اتفاقی که ممکن است در بازی برگشت هم رخ دهد.
یکی از بازیکنانی که در بازی رفت با الاهلی بیش از حد در زمین دوید محسن ربیع خواه بود تا حدی که برانکو یک تنه مقابل منتقدان او ایستاد و تأکید کرد هافبک های نفوذی تیمش در این مسابقه به اندازه کافی به ربیع خواه کمک نکردند. هافبک بی حاشیه و کم حرف سرخپوشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد مسائل مختلف پیرامون تیمش به سوالات مطرح شده پاسخ داد که مشروح آن در زیر می آید:
 از تعطیلات لیگ چقدر بهره بردید و شرایط تیم برای بازی با گسترش فولاد چطور است؟
تمرینات و بازی های دوستانه خوبی در تعطیلات داشتیم و اوضاع تیم به مانند قبل از تعطیلات مساعد است. بازی با گسترش هم شرایط خاص خود را دارد و کاملاً آماده ایم تا با یک بازی خوب به نتیجه ای که می خواهیم، برسیم.
طبیعی است که همه فکر ذهن تان بازی برگشت با الاهلی باشد، این طور نیست؟
درست است که حساسیت بازی با الاهلی بالاست، اما منطق می گوید باید روی بازی با گسترش فولاد تمرکز کنیم، چرا که این بازی هم به اندازه کافی حساس است. نگاه ما به بازی های لیگ به این شکل است که برای هر بازی اهمیت زیادی قائلیم و فقط برای برد به میدان می رویم.
 بعد از بازی رفت با الاهلی سکوت اختیار کردی وشاید دلیلش انتقاداتی بود که متوجه خط هافبک پرسپولیس شد؟
به عقیده من قضاوت خوبی نسبت به عملکرد خط هافبک تیم در این بازی نشد. واقعیت این بود که در بازی رفت با الاهلی ما گل زود هنگام دریافت کردیم و چون عادت به گل خوردن قبل از گلزنی نداشتیم، شرایط در ادامه بازی برای مان سخت شد. با این حال در نیمه اول بر بازی تسلط کامل داشتیم و یکی دو فرصت خوب گلزنی هم به دست آوردیم. در نیمه دوم هم روی یک ضدحمله دروازه مان باز شد که خوشبختانه در ادامه بازی تمرکز مان را حفظ کردیم و توانستیم دو گل به حریف بزنیم. مطمئن باشید اگر بازی پنج دقیقه دیگر ادامه پیدا می کرد، گل سوم را هم به ثمر می رساندیم.
به نظر می آمد در بای با الاهلی بیشتر از 10 کیلیومتر دویدی؟
حساب نکردم چند کیلومتر شد، اما واقعاً خیلی دویدم. به هر حال تفاوت بازی های بین المللی با دیگر بازی ها همین است و در سطح بالایی برگزار می شود.
خط هافبک پرسپولیس در بازی با الاهلی تا چه اندازه روی گل های دریافتی مقصر بود؟
چرا باید مقصر را هافبک های تیم بدانیم؟ این طور قضاوت نکنید، چرا که ما یک تیم هستیم و هر گلی دریافت می کنیم و یا به ثمر می رسانیم، همه در آن نقش دارند.
بعد از بازی با الاهلی از تو انتقاداتی شد و برانکو به دفاع از تو پرداخته و تأکید کرد هافبک های نفوذی در کارهای دفاعی شرکت نداشتند و ربیع خواه به نوعی تنها بود. در این مورد صحبتی داری؟
نمی خواهم راجع به این مسائل حرفی بزنم. همه بازیکنان در زمین مسابقه به اندازه خودشان تلاش می کنند و اگر هم برانکو این حرف را زده به من لطف داشته است. حقیقت این است که یکسری از بیرون وقتی تیم نتیجه خوبی نمی گیرد دنبال مقصر می گردند و به سراغ بازیکنانی می روند که کمتر صحبت می کنند و سرشان به کار خودشان است. من فاقد توجه به این مسائل کارم را می کنم و سعی ام این است که خواسته های کادرفنی را در زمین اجرا کنم.
بازی رفت با الاهلی نشان داد پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا کار بسیار سختی دارد، قبول داری؟
بله. فاقد شک هر چه به جلوتر می رویم تیم ها قوی تر می شوند. تیم های عربی بازیکنان چند میلیون دلاری به خدمت می گیرند و در این زمینه رقابت تنگاتنگی باهم دارند، اما ما هم پرسپولیس هستیم و تا اینجای رقابت ها نشان داده ایم که یک مدعی جدی برای قهرمانی هستیم و لیاقت آن را هم داریم. همه تلاش مان این است که ان شاءالله به فینال آسیا راه پیدا کنیم.
به نظر می آید برانکو در نظر دارد از این پس تیمش با دو هافبک دفاعی بازی کند، همین طور است؟
در مورد مسائل تاکتیکی تیم برانکو تصمیم گیرنده است و ما بازیکنان هم تابع او هستیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید