هر روز!
هر روز!

عجیب ترین جاذبه های گردشگری کنارجاده درآمریکا عجیب ترین جاذبه

عجیب ترین جاذبه های گردشگری کنارجاده درآمریکا عجیب ترین جاذبه

عجیب ترین جاذبه های گردشگری کنارجاده درآمریکا
عجیب ترین جاذبه های گردشگری کنارجاده درآمریکا جاذبه های گردشگری  هم به دلیل زیبایی و هم به دلیل درآمدزایی، برگ برنده هر شهر و کشوری محسوب می شوند. مقامات شهرهای مختلف دنیا تلاش می کنند تا از این نظر از همتایانشان پیشی بگیرند. گاهی این برگ های برنده عجیب تر از آنی هستند که ما فکر می کنیم.
در این گزارش شما را با عجیب ترین جاذبه های گردشگری کنار جاده ای درآمریکا آشنا می کنیم:
1. خانه هنر
 
عجیب ترین جاذبه های گردشگری کنارجاده درآمریکا
 
ریچارد تریسی، هنرمندی است که پذیرای مردم در خانه اش است؛ خانه ای که سراسر آن را مجسمه های فلزی تشکلیل می دهد و کف آن نیز از پلی استر انعطاف پذیر و براق است. او از سال 1981 روی این مجسمه ها کار می کند. 5 دقیقه از تور یک ساعته ای که در خانه تریسی سپری می کنید، رایگان است و بابت 55 دقیقه باقی مانده باید 5 دلار پول بپردازید.
2. خانه کاغذی
 

در سال 1922، مهندس الیس استنمن تصمیم گرفت با ساختن خانه ای از روزنامه در ذخیره و صرفه جویی انرژی نقشی ایفا کند. 7 سال بعد خانه کاغذی این مهندس صرفه جو آماده شد و به جاذبه ای گردشگری در کنار جاده تبدیل شد.
3. باغ ممنوعه
 

 
این یادگار تاریخ چین در سال 1997 به دستور یک ملاک هنگ کنگی که به آمریکا مهاجرت کرده بود، سر از این کشور درآورد.او تگزاس را به خاطر نزدیکی به هوستون و جمعیت بالای آسیایی ها در این منطقه برای موزه اش انتخاب کرد.
4. موزه آزمایش اتمی
 

موزه تاریخ آزمایشات اتمی نوادا در نگاه اول غریب و ترسناک به نظر می رسد. در این موزه می توانید از نزدیک کلاهک هسته ای ببینید.  آدم های عروسکی هم در این موزه جلب نظر می کنند.


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید