هر روز!
هر روز!

زمان آغاز اردوی تیم ملی والیبال تغییر کرد زمان آغاز

زمان آغاز اردوی تیم ملی والیبال تغییر کرد زمان آغاز

زمان آغاز اردوی تیم ملی والیبال تغییر کرد
زمان آغاز اردوی تیم ملی والیبال تغییر کرد
: زمان آغاز اردوی تیم ملی والیبال تغییر کرد
: سرپرست تیم ملی والیبال ایران از تغییر زمان آغاز اردوی بزرگسالان خبر داد.
به گزارش : طرفداری- تیم ملی والیبال ایران در ادامه رویدادهای سال 2017، خود را برای مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا آماده می کند.
به نقل از فارس، مرحله دوم یا نهایی مسابقات والیبال انتخابی جهان در قاره آسیا در دو گروه برگزار می شود که گروه (A) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و گروه (B) به میزبانی استرالیا رقابت های خود را پیگیری خواهند کرد.
رقابت های گروه A در اردبیل از 19 تا 23 مردادماه سال 96 با حضور تیم های ایران، چین، کره جنوبی، قطر و قزاقستان پیگیری خواهد شد که تیم های اول و دوم سهمیه حضور در رقابت های جهانی را به دست می آورند.
سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره زمان شروع تمرینات این تیم برای حضور در رقابت های انتخابی جهان گفت:
بر اساس برنامه نوین اعلام شده از سوی ایگور کولاکوویچ تمرینات تیم ملی از روز شنبه 17 تیرماه آغاز می شود.
امیرخوش خبر درباره دلایل تغییر زمان شروع تمرینات تیم ملی اظهار داشت:
چون تیم زیر 23 سال در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت می کند. به همین دلیل سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت تمرینات را پنج روز دیرتر شروع کند تا بازیکنان استراحت کاملی بعد از لیگ جهانی دارا باشند.
وی به حضور برخی بازیکنان و کادر فنی تیم ملی در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به همراه تیم بانک سرمایه اشاره کرد و گفت:
از زمان تشکیل اردوی تیم ملی (17 تیرماه) تیم ایران فرصت 33 روزه برای آماده سازی رقابت های انتخابی جهان دارد که مدت زمانی خوبی است. در ضمن تا 17 تیرماه رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا نیز به پایان می رسد و بازیکنان و کادر فنی تیم ملی که درگیر این رقابت ها هستند، برای حضور در اردو مشکلی نخواهند داشت.
نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 10 تا 30 سپتامبر 2018 (19 شهریور تا 8 مهرماه 1397) با حضور 24 تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می شود.
قاره آسیا در این رقابت ها چهار سهمیه دارد که دو تیم از مسابقات اردیبل مجوز دریافت می کنند و دو تیم دیگر در رقابت های انتخابی کامبرای استرالیا که از 21 تا 25 تیرماه امسال با حضور تیم های استرالیا، ژاپن، چین تایپه، تایلند و نیوزیلند برگزار می شود، مشخص خواهند شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید