مسیر سبز
مسیر سبز

هجمه 3 هزار شبکه ماهواره‌ ای به ایرانی ها

هجمه 3 هزار شبکه ماهواره‌ ای به ایرانی ها
خبرگزاری ایسنا: رييس سازمان صدا و سيما گفت: هم اکنون در سطح کشور ، سه هزار شبکه ماهواره‌اي در قالب 36 ماهواره در حال پخش برنامه هستند که بخشي از اين‌ها مسائل اخلاقي جامعه و خانواده را در مورد هدف و هجمه قرار داده‌اند.

عزت‌الله ضرغامي، به عنوان سخنران مدعو سيزدهمين اجلاس خبرگان رهبري به ارائه گزارشي از عملکرد سازمان صدا‌و‌سيما پرداخت و از برنامه‌هاي اين سازمان براي مقابله جدي با شبکه‌هاي ماهواره‌اي که حريم خانواده‌هاي ايراني را به مخاطره انداخته است، سخن گفت. وي علل گرايش مردم به ماهواره را موردتحليل قرار داد و در مقابل از اقدامات و برنامه‌هاي سازمان صدا و سيما براي جذب مخاطب بيشتر خبر داد.

 رئيس سازمان صدا‌و‌سيما از افزايش شبکه‌هاي صدا‌و‌سيما و تقويت تجهيزات پخش شبکه‌هاي داخلي حتي براي نقاط دوردست خبر داد و تصريح کرد:تنوع در توليد و پخش برنامه‌هاي گوناگون مخصوصا براي برنامه‌هاي نمايشي در حد وسيع از ديگر برنامه‌هاي اين سازمان است.

 ضرغامي گفت‌: يکي از برنامه‌هاي دشمنان براي جذب مردم علي الخصوص جوانان به شبکه‌هاي ماهواره‌اي هدف قراردادن جامعه با رويکرد نفي دين و گرايش به لا‌ابالي‌گري با قصد انحراف و به فساد کشاندن اقشار مختلف‌؛ مخصوصاً نسل جوان و از هم پاشيدن بنيان خانواده و در نهايت انحطاط جامعه است.

وي از شبکه‌هاي ماهواره‌اي فارسي زبان که با پخش برنامه‌هاي سياسي، نظام سياسي اسلامي ايران؛ به ويژه رهبري نظام و شخيص مقام معظم رهبري را هدف قرار داده‌اند، گزارش داد. ضرغامي از قابليت‌ها و توانمندي‌هاي نظام اسلامي و سازمان صدا‌و‌سيماي جمهوري اسلامي ايران براي مقابله با شبکه‌هاي ماهواره‌اي مسموم‌، سخن گفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید