هر روز!
هر روز!

گران قیمت ترین موتور سیکلت های جهان کدامند؟ : گران

گران قیمت ترین موتور سیکلت های جهان کدامند؟ : گران

گران قیمت ترین موتور سیکلت های جهان کدامند؟
: گران قیمت ترین موتور سیکلت های جهان کدامند؟
برخی موتور سیکلت ها به دلیل گران قیمت بودنشان ، به صورت کاملا سفارشی ساخته می شوند. بیشتر افرادی که بر این موتورها سوار می شوند علاقه زیادی به آنها دارند و همچنین پول زیادی در حساب بانکی خود دارند که می توانند این موتورها را بخرند. در ادامه لیستی از گران قیمت ترین موتورهای جهان آورده شده است با زوم تک همراه باشید. 
 
به گزارش : گران قیمت ترین موتورهای جهان 
۱)هارلی دیویدسون 

اولین موتور سیکلتی که به عنوان گران قیمت ترین موتور سیکلت جهان است و حدود یک میلیون دلار قیمت دارد. گرانی این موتور سیکلت به دلیل طراحی زیبای آن و اثر هنرمند نامدار جک آرمسترانگ می باشد.
۲)۱۹۵۴ AJS 500cc Porcupine

این موتور سیکلت حدود ۶۷۵ هزار دلار قیمت دارد و فریم ۱۹۵۴ AJS 500cc Porcupine آن از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده که وزن بسیار کمی دارد.یکی از سوپربایک های کمیاب است که در حراجی بونامز در سال ۲۰۱۱ با قیمت زیادی بفروش رسید.
 
۳)Dodge Tomahawk V10

سومین جایگاه به این موتور سیکلت اختصاص دارد که با نگاهی ساده به آن متوجه می شویم بسیار خاص و جذاب است.انجین به کار گرفته شده در این سوپربایک از داج وایبر قرض گرفته شده است که ۱۰ سیلندر و ۸.۳ لیتر حجم داشته است.با توجه به این انجین تنها حدود ۲.۶ ثانیه زمان  نیاز است تا از وضعیت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد . 
 
۴)Legendary British Vintage Black

جز موتور سیکلت های کمیاب و جذاب می باشد و حدود ۴۰۰ هزار دلار قیمت دارد و سازنده آن کشور بریتانیا می باشد.با توجه به اینکه مدت زیادی از ساخت انجین ۳ سیلندر می گذرد ولی هنوز پر قدرت می باشد. 
 
۵)Ecosse FE TI XX 

حدود سیصد هزار دلار قیمت دارد که طراحی شیک و در عین حال عجیبی داشته است ؛ موتور پایه آلومینیومی آن می تواند ۲۲۵ اسب بخار نیرو تولید نماید همچنین از فریم کمیاب متریال کمیاب آلیاژ آهن – تیتانیوم در فریم آن استفاده شده است.
 
۶)NCRM16

جایگاه ششم را به خود اختصاص داده است و یکی از سریع ترین سوپربایک های حال حاضر دنیاست . حدود ۲۳۲.۵ هزار دلار قیمت دارد.این موتور سیکلت را می توانیم نسخه ی ارتقا داده از   دوکاتی Desmosedici RR بدانیم. 
 
۷)MTT Turbine Streetfighter

حدود ۱۷۵ هزار دلار قیمت داشته است .در این موتور سیکلت توربینی نصب شده است که می تواند ۳۲۰ اسب بخار تولید نماید و ساخت کمپانی رولزرویس می باشد. 
 
۸)MV Agusta F4CC

حدود ۱۲۰هزار دلار قیمت دارد و نماینده برند ایتالیایی آگوستا در این کلاس، محصولی بسیار  نادر می باشد و فقط از این پدیده جذاب حدود صد دستگاه تولید کرده است. در این موتور سیکلت از انجین ۴ سیلندر استفاده شده است که می تواند حدود ۲۰۰ اسب بخار را تولید نماید.
 
۹)Vyrus 987 C3 4V V

یکی از موتورسیکلت های خاص می باشد که حدود ۹۱.۷ هزار دلار قیمت دارد و تعداد کمی از افراد با این برند آشناهستند. البته این کمپانی جز یکی از تولید کنندگان پر قدرت موتور سیکلت است . بد نیست بدانید این موتور از فرمان پذیری و هندلینگ فوق العاده ای بهره مند می باشد. 
 
۱۰)NCR لگرا ۱۲۰۰

 
آخرین جایگاه هم به این موتور سیکلت اختصاص دارد که حدود ۷۲ هزار دلار قیمت دارد.این موتور سیکلت از وزن کمی برخوردار است شاید این واژه در ساخت موتور سیکلت ها کمی غریب به نظر آید.یسک های ترمز از فیبر کربن و شاسی این موتور از آلیاژ تیتانیوم تولید شده است. 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید