هر روز!
هر روز!

حوزه نیوز :سکوت مجامع بین المللی در مقابل کشتار مسلمانان میانمار

حوزه نیوز :سکوت مجامع بین المللی در مقابل کشتار مسلمانان میانمار

حوزه نیوز :سکوت مجامع بین المللی در مقابل کشتار مسلمانان میانمار تأسف بار است
: حوزه نیوز :سکوت مجامع بین المللی در مقابل کشتار مسلمانان میانمار تأسف بار است

به گزارش : حجت‌الاسلام محمدعلی سالاری در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خراسان شمالی، ضمن محکومیت اقدامات وحشیانه و غیرانسانی در میانمار، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی عامل اصلی فروش تسلیحات به میانمار بوده و با تمام قوا در حال کشتار مسلمانان است.
وی با انتقاد از سکوت مجامع بین‌المللی در مقابل اقدام غیرانسانی کشتار مسلمانان میانمار افزود: سکوت مجامع بین‌المللی و برخی کشور مسلمان در مقابل کشتار و اقدامات بی‌رحمانه علیه مسلمانان میانمار تأسف‌بار است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی تصریح کرد: زمانی که در کشورهای اروپایی حادثه ناگواری اتفاق می افتد مجامع بین‌المللی وارد صحنه شده و اعلام انزجار می‌کنند و برای کشتگان شمع روشن می‌کنند، اما در مقابل این اقدام بی‌رحمانه در میانمار هیچ اقدامی و موضعی انجام نمی‌دهند.
وی ادامه داد: جامعه بین‌المللی و شورای امنیت درحالی‌که به‌صورت مکرر علیه جمهوری اسلامی ایران قطعنامه‌های بی‌رحمانه و غیرقانونی صادر می‌کنند، اما در مقابل نسل‌کشی‌ها در کشورهای مسلمان تنها سکوت را مجاز می‌دانند.
حجت‌الاسلام سالاری با محکوم کردن کشتار مسلمانان میانمار خاطرنشان کرد: حقوق بشر برای مدعیان حقوق بشر و کشورهای مستکبر تنها زمانی مطرح است که منافع شخصی و نامشروع آنان تأمین نشود.
انتهای پیام/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید