بهترین زندگی
بهترین زندگی

شفاف سازی صورت، ماسک پاپایا ماسک پاپایا صورت را

شفاف سازی صورت، ماسک پاپایا
 ماسک پاپایا صورت را  زیبا، پوست  را درخشان میکند. این ماسک  زیبایی , پوست را تغذیه میکند. پاپایا، میوه از فرشتگان است، غنی از ویتامین های A، C و E است، دارای خواص آنتی اکسیدانی است  و پوست را نرم  و هیدراته نگه می دارد و آکنه، لکه های سیاه  را از بین می برد. همچنین دارای آلفا هیدروکسی اسید است که به طور طبیعی پوست را  لایه برداری کرده و  را جوان میکند، خاصیت ضد پیری دارد آنزیم  پاپایا سلولهای مرده پوست  را از بین می برد . در این ماسک از عسل و لیمو ترش هم استفاده شده است که عسل اثر مرطوب کننده دارد  به  حفظ رطوبت  پوست  و  هیدراته نگه داشتن آن کمک میکند.
همچنین خاصیت  ضد میکروبی دارد و با باکتری های عامل آکنه مبارزه میکند. آب لیمو دارای ویتامین C و آنتی اکسیدان است که پوست  را جوان و شاداب میکند. پوست را سفید کرده،  چربی اضافی را می گیرد، و آکنه را درمان کرده پوست  را نرم و صاف میکند.
چگونه با ماسک پاپایا پوست را زیبا کنیموسایلی که نیاز دارید:  - ۱/۴ پاپایا رسیده- عسل- لیمو- کاسه- چاقو- مخلوط کن- قاشق اندازه گیری 
مراحل ۱.  یک چهارم پاپایا را به قطعات کوچک خرد میکنیم. ۲- در مخلوط کن یا بلندر  بریزید ۳- یک قاشق عسل بریزید ۴- نصف قاشق آبلیموی تازه بریزید ۵- دستگاه را روشن کرده تا صاف شود  ماسک پاپایای خانگی آماده است .
چگونه از این ماسک استفاده کنیم: - صورت خود را بشویید و ماسک  را بر صورت  و گردن بزنید.- تا ۲۰ دقیقه بعد با آب ولرم آبکشی کنید در آخر با آب سرد بشوئید.- یک بار در هفته از این ماسک زیبایی استفاده کنید.
راهنمایی قبل از استفاده از این ماسک: - منافذ  صورت را با بخار باز کنید.- از عسل ارگانیک به جای عسل پردازش  استفاده کنید، چون عسل پردازشی حاوی مواد افزودنی است که ممکن است پوست  را تحریک کند.- لایه برداری  با  ماسک پاپایا  نیز انجام می شود،  روی پوست را ماساژ داده چند دقیقه بعد بشوئید.- همچنین، خوردن میوه پاپایا شیرین  به صورت منظم پوست را زیبا میکند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید