نقد و بررسی کالا
نقد و بررسی کالا

روان نويس 4 رنگ استابيلو مدل Point 88 Killer Set به

روان نويس 4 رنگ استابيلو مدل Point 88 Killer Set به

روان نويس 4 رنگ استابيلو مدل Point 88 Killer Set به همراه جوهر پاک کن Stabilo Point 88 Killer Set 4 Color Rollerball Pen with Ink Eater
روان‌نويس‌ها، دسته‌اي از خودکارها هستند که نوک آن‌ها از فيبر يا پلاستيک ساخته شده و معمولاً براي طراحي و آثار گرافيکي استفاده مي‌شوند. با اين حال، به دليل روان بودن و استفاده آسان، مورد استفاده‌ي افراد عادي نيز قرار مي‌گيرند. برندهاي مختلف لوازم تحرير، انواع گوناگوني از روان‌نويس را عرضه کرده‌اند. يکي از اين برندها، برند استبيلو است. روان‌‌نويس‌هاي استبيلو علاوه بر تنوع زياد، از کيفيت بالايي نيز برخوردارند و به همين دليل افراد زيادي را به خود جلب کرده‌اند. يکي از انواع پرطرفدار روان‌نويس‎‌هاي استبيلو نيز مدل پوينت 88 است، که در محصول پيش رو به صورت يک بسته 20 عددي ارائه شده است. اين روان‌نويس، که روان‌نويس شماره يک اروپا محسوب مي‌شود، داراي بدنه‌اي شش‌ضلعي با طراحي راه راه است. اين بدنه از ليز خوردن روان‌نويس در دست و روي ميز جلوگيري مي‌کند. همچنين به دليل ارگونوميک بوده مانع آسيب رسيدن به دست و خستگي آن مي‌شود. نوک روان نويس داراي پوششي فلزي است و همين امر موجب دوام و ماندگاري بالاي آن شده است. اين پوشش از طرفي، موجب آساني استفاده از روان‌نويس به همراه خط کش و استنسيل و جلوگيري از پخش شدن جوهر بر روي کاغذ نيز شده است. از ديگر ويژگي‌هاي منحصر بفرد اين ماژيک مي‌‌توان به جوهر آن اشاره نمود. اين جوهر داراي پايه‌ي آب و رنگ‌هايي زنده و پرانرژي بوده و حتي در صورت بازماندن درپوش روان‌نويس به مدت طولاني نيز خشک نمي‌شود. در اين بسته يک پاک‌کن براي پاک کردن رد جوهر قرار داده شده است. در کل مي‌توان گفت، روان‌نويس پوينت 88 استبيلو، به دليل دوام و کيفيت بالا، نگارش روان و رنگ‌هاي متنوع خود، براي همه‌ي افراد، از دانش‌آموزان گرفته تا گرافيست‌ها و طراحان انتخاب مناسبي به نظر مي‌رسد.شرکت‌های زیادی در زمینه‌ی نوشت افزار کار می‌کنند. اما شرکت‌های کمی در این بین هستند که محصولاتی با کیفیت و با دوام را تولید کرده‌اند به نحوی که در حال حاضر در بین مردم بسیار به‌نام به حساب می‌آیند. شرکت استابیلو "Stabilo" یکی از شرکت‌های تولید کننده‌ی نوشت افزار است که با طراحی مخصوص به خود همیشه در ذهن افراد به جای خواهد ماند. رنگ نارنجی با شکل ظاهری 6 ضلعی، (طرحی منحصر به فرد است) طرحیست که بیش از نصف محصولات این شرکت طبق آن طراحی شده است.


روان‌نویس Point 88 عادی دارای رنگ‌بندی متنوع و جوهری با دوام بالا بوده
ولی در نوع Erasable این مدل از جوهر پاک شونده در 4 رنگ مشکی، آبی،
سبز و قرمز تولید شده است.

مشخصات
کاربرد: معمولي
قطر نوشتاري: 0.4 و 1 ميلي‌متر
نوع نوک: رزين پلي استال
جنس بدنه: پلاستيک
ساير مشخصات: در این مجموعه علاوه بر چهار روان نویس به رنگ‌های مشکی، آبی، قرمز و سبز با نوک 0.4 میلی‌متر و یک پاک کننده‌ی جوهر مخصوص با نوک1 میلی‌متر موجود است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید