هر روز!
هر روز!

جدید ترین عکس های دکوراسیون اتاق خواب دونفره - مطالب جالب

جدید ترین عکس های دکوراسیون اتاق خواب دونفره - مطالب جالب

جدید ترین عکس های دکوراسیون اتاق خواب دونفره - مطالب جالب و خواندنی
: دکوراسیون اتاق خواب دونفره مدرن و جدید 
 
به گزارش : زمانی که به پاهای خود بعداز یک روز سخت و طولانی استراحت می دهید و با مطالعه کتاب یا مشاهده تلویزیون به خواب می روید، متوجه خواهید شد که این مکان چیزی بیشتر از یک تخت خواب است.اتاق خواب مکانی است که دقیقا شخصیت شما را نشان می دهد،
جدید ترین عکس های دکوراسیون اتاق خواب دونفره : جدید ترین عکس های دکوراسیون اتاق خواب دونفره
: جدید ترین عکس های دکوراسیون اتاق خواب دونفره
در نتیجه برای اینکه دکوراسیونی کاملا مطابق با سلیقه و نظر خود داشته باشید باید به تمامی جزئیات قرار گرفته در اتاق از مبلمان گرفته تا رنگ های تاکیدی و دکوری های کوچک توجه کنید.در این مطلب با ۶ اتاق خواب آشنا خواهید شد که نسبت به یکدیگر طراحی بسیار متفاوتی دارند اما همگی به یک اندازه زیبا و شگفت انگیز هستند.
 
طراحی این اتاق ها بقدری دقیق و زیبا انجام شده که حتی کوچکترین جزئیات نیز برای هدف مشخصی قرار گرفته اند.مسلما با نگاه به مدل های زیر ایده های بسیار زیادی برای تزیین دکوراسیون اتاق خودتان بدست خواهید آورد که با اندکی تغییر و توسعه می توانید آنها را در اتاق خواب خود پیاده کنید. لازم به ذکر است که دکوراسیون تمامی این اتاق ها سبکی مدرن و مینیمال دارند.
اولین اتاقی که به معرفی آن می پردازیم طرحی مینیمال دارد اما جزئیات به کار رفته در آن بقدری دقیق و زیبا هستند که هر کدام به توصیفی چندین سطری نیاز دارند. اولین مورد کفپوش چوبی اتاق است. کفپوش ها الگویی به نام هرینگ بون دارند که شبیه استخوان ستون فقرات ماهی است و به همین خاطر این نام را به آن داده اند.
 
دیوار پشت تخت خواب نیز رنگ صورتی بسیار کم رنگ دارد که حسی زنانه و بسیار لطیف در فضا ایجاد کرده است. این رنگ کاملا با کفپوش های چوبی اتاق همخوانی دارد. میز تلویزیون قرار گرفته روبروی تخت و لامپ ایستاده کنار آن نیز کاملا ساده بوده تا توجهات بیشتر به سمت دیوار و کفپوش های چوبی اتاق جلب شود.اتاق دوم از همان لحظه ای که واردش می شوید به شما آرامش می دهد، نورپردازی لطیف، دلباز بودن فضا و جزئیات زیبای این اتاق در بدو ورود نگاه هر بیننده ای را مجذوب خواهد کرد. اما جالب ترین قسمت این اتاق، دیوارهای آن است.
 
دیوارها بافتی دارند که شبیه یک رنگ ناتمام و در حال ریزش و کنده شدن بنظر می آیند، لامپ های اتاق نیز به زیبایی بافت زیبای دیوار را نمایش می دهند. همچنین رنگ سفید تخت خواب و فرش رنگ روشن زیر آن تضاد بسیار زیبایی با رنگ خاکستری دیوارها ایجاد کرده است.اما اتاق سوم به معنای واقعی کلمه اغوا کننده است. از مبلمان مخملی فوق العاده با کیفیت اتاق گرفته تا حاشیه طلا کاری شده دیوارها و همچنین آینه طلایی منبت کاری شده به شکل گل و برگ، همگی نشان از ظاهر فوق لوکس این اتاق خواب دارند.
 اتاق خواب چهارم را می شود ساده ترین و مدرن ترین اتاق این پست دانست، اتاقی که به سبکی ساده اما بسیار دوست داشتنی طراحی شده است. همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید حتی کمد لباس و قفسه های نگهداری در این اتاق وجود ندارند تا به ظاهر ساده اتاق صدمه ای وارد نکنند و از طرفی به ویژگی های جالب دیگر طراحی اتاق نیز اجازه دیده شدن بدهند.
 
برای مثال گلدان بسیار جالب کنار تحت خواب با شمعی که کنار آن قرار گرفته یا لامپ های حبابی نارنجی رنگ و تابلوی نقاشی آبرنگی بالای تخت خواب، هر کدام جادوی خود را در تزیین و زیباسازی دکوراسیون اتاق انجام می دهند.مانند تمامی مدل های بالا، دیوار پشت تخت خواب این اتاق نیز از بافتی بسیار ویژه و منحصر بفرد سود می برد. دیوار چوبی برجسته این اتاق رنگ بسیار گرمی دارد که در مقابل سایر عناصر سرد و خنک دکوراسیون قرار می گیرد و همین عامل باعث شده فضای اتاق کاملا دنج، متعادل و آرامش بخش بنظر برسد.
 
البته نور طبیعی که از طریق پنجره به اتاق وارد می شود در ایجاد حس دلپذیریی و دلبازی اتاق نقش بسیار مهمی ایفا می کند. نور آفتاب در طول روز تمام فضای اتاق را روشن می کند طوریکه نمای اتاق بکل تغییر می کند. بنابراین شب ها این اتاق خواب یک ظاهر دارد و روزها نیز ظاهری کاملا متفاوت به خود می گیرد.و در نهایت اتاق خواب ششم که ترکیبی از تمام ویژگی های اتاق بالا را در بهترین حالت ممکن ارائه می دهد:
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید