هر روز!
هر روز!

لامپ نمک کریستالی هیمالیا و سلامت لامپ نمک کریستالی هیمالیا

لامپ نمک کریستالی هیمالیا و سلامت لامپ نمک کریستالی هیمالیا

لامپ نمک کریستالی هیمالیا و سلامت
لامپ نمک کریستالی هیمالیا و سلامت : لامپ نمک کریستالی هیمالیا و سلامت
: لامپ نمک کریستالی هیمالیا و سلامت
نمک کریستالی هیمالیا، خالص ترین نمک موجود روی زمین است. برخلاف نمک های رایج آشپزخانه که حاوی مواد شیمیایی هستند، نمک کریستالی صورتی، فاقد هرگونه آلودگی و سموم می‎ باشد. گفته می شود، سنگ نمک هیمالیا اگر در پخت و پز مورد استفاده قرار گیرد، عاملی است موثر برای کاهش فشارخون و کلسترول. اما آیا می دانستید که نمک کریستالی هیمالیا همچنین می تواند به مواردی چون انواع سردرد، آلرژی ها و حتی بیخوابی کمک کند؟
به گزارش نمک کریستالی هیمالیا حاوی تقریبا 100 ماده معدنی کشف شده است! در اینجا تنها برخی از فواید مصرف این نوع نمک را می آوریم:
. به طور طبیعی آب موجود در بدن تان را تنظیم می کند
. پی اچ آلکالین موجود در سلول های تان را بهبود می بخشد، مخصوصا درمغزتان
. سلامت سینوس را افزایش می دهد
. به تنظیم خواب کمک می کند
. سیستم تنفسی را تقویت و محافظت می کند( مخصوصا آسم)
. میزان قند خون را تنظیم می کند
. علائم پیری را کاهش می دهد
. به تولید انرژی هیدروالکتریک در سلول ها کمک می کند
. با جذب ذرات غذا در روده ها به گوارش کمک می کند
. از گرفتگی عضلات پیشگیری می کند
. استخوان ها را تقویت می کند
. میل جنسی را تقویت می کند
. سلامت رگ ها را افزایش می دهد
. به تنظیم فشار خون کمک می کند( همراه با آب)
عامل مهم دیگری که دانشمندان درحال فهم آن هستند، تاثیرات زیان بار ناشی از شبکه های ارتباطی بی سیم است که روز و شب محاصره مان کرده است.
احتمالا مقالاتی خوانده اید و یا در اخبار دیده اید که پژوهشگران سعی دارند نشان دهند تجهیزات بی سیم مانند تلفن های همراه، یون های مثبتی ساطع می کنند که تولید”مه الکترونیکی” می نماید و تاثیرات ویرانگری روی بدن ما دارد.
در حقیقت، مغز ما هر روز 20 برابر بیشتر از ظرفیت مجاز، در معرض مه الکترونیک قرار دارد، و لازم است که انسانها راهی برای مقابله با این هجوم پیدا کنند. و یکی از بهترین راه ها برای این منظور، استفاده از نمک هیمالیا می باشد، که منبع طبیعی یون های منفی است. هرچند مصرف خوراکی نمک هیمالیا مفید است، اما باید از شکل دیگر آن برای آزادکردن یون های منفی استفاده کنید تا یون های مثبت پیرامون تان را جذب کند.
وقتی این یون های منفی به یون های مثبت می چسبند، خنثی یشان کرده و هوای اطراف خالص می شود، و تقریبا فضایی را بوجود می آورد که وقتی کنار ساحل هستید و یا نزدیک آبشار ایستاده اید احساس می کنید و به شما حس طراوت و خوشی می دهد.
این لامپ های زیبا در اندازه و رنگ های گوناگون(سفید، صورتی،نارنجی، و قرمز) موجودند و رنگ شان بستگی به معدنی دارد که از آن استخراج شده اند، اما همه گی خواص یکسانی دارند.
جوری طراحی شده اند که یک حباب لامپ کوچک در قسمت پایین آن جای بگیرد و نه تنها نور را تامین نماید بلکه نمک را هم گرم کند، چون یون های منفی با گرم شدن نمک آزاد می شوند.
چون این نمک، رطوبت محیط را هم جذب می کند، در فضای مرطوب، این نمک ممکن است کمی درخشان شده و خیس شود، اما این رطوبت به راحتی با گرمای ناشی از لامپ تبخیر می گردد.
یون های منفی نمک، یون های باردارمثبت هوا را خنثی می کنند. می توانید انتظار داشته باشید که این لامپ نمک به حذف مه الکترونیکی ناشی از ابزارهای گوناگون بی سیم در خانه، کمک نماید.
در هر اتاق منزل و یا حداقل در جایی که بیشترین آلاینده ها مانند تلویزیون، کامپیوتر، ابزار بی سیم و آلرژن ها وجود دارند، یک لامپ نمک قرار دهید.
جدای از زیبایی چشمگیرشان، به فضای خانه تان بوی تازگی و طراوت و تمیزی داده و بدن تان را سالم و قوی می کنند.
متاسفانه این محصول فعلا در بازار ایران موجود نیست اما اگر آشنایی در یکی از کشورهای نزدیک هیمالیا دارید میتوانید از او بخواهید این محصول را برای شما تهیه کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید