هر روز!
هر روز!

دختر مدل باحجاب آمریکایی با تیپ و لباس های باحجاب +

دختر مدل باحجاب آمریکایی با تیپ و لباس های باحجاب +

دختر مدل باحجاب آمریکایی با تیپ و لباس های باحجاب + تصاویر
دختر مدل باحجاب : مدلهای باحجاب در میان برندهای سرشناس دنیا تدریجی وارد عرصه شده اند که جای خوشحالی هست، برند IMG نیز مدلهای باحجاب عرضه کرد. حلیمه ادن مدل امریکایی– سومالیایی ۱۹ ساله و با حجاب هست که حتی تا مرحله نیمه نهایی دختر شایسته امریکا از ایالت مینسوتا شرکت کرد. پس از حضور او در این رقابت های زیادی مورد دقت بسیار زیادی قرار گرفت و حتی با شرکت مدلینگ IMG قرارداد امضا کرد.
به گزارش : دختر مدل باحجاب آمریکایی با تیپ و لباس های باحجاب + تصاویر : دختر مدل باحجاب آمریکایی با تیپ و لباس های باحجاب + تصاویر تنها سه ماه پس از آنکه او بعنوان نخستین مدل باحجابی که با یک شرکت مدلینگ مهم قرارداد بسته بود تاریخ ساز شد، برای نخستین بار در یک کمپین بین المللی فشن شرکت کرد.
: دختر مدل باحجاب آمریکایی با تیپ و لباس های باحجاب + تصاویر
برند لوکس مدیست که تعداد زیادی از طرح لباس هایشان را برای زنانی که خواهان لباسهای پوشیده تری میباشند طراحی می کنند، با این مدل ۱۹ ساله قرارداد بست تا چهره تبلیغاتی کالکشن اخیر و نسخه محدود آن ها باشد که به مناسبت ماه رمضان «از ۲۶ ماه مه آغاز میشود» برگزار میشود.
این کالکشن به نام کپسول حاوی لباسهای بلند و پوشیده زنانه ای هست که توسط طراحان مشهوری از جمله مری کاترانتزو، آدام لیپرز و عثمان طراحی شده اند.حلیمه که در ماه فوریه با IMG قرارداد بسته هست در این کمپین تبلیغاتی با دو مدل دیگر این کمپانی ،دیانا سیلورز و کیلی کینگ همکار شده هست.
این سه مدل در پارکی با درختان گیلاس ایستاده و همراه با این لباس ها از حداقل آرایش و جواهر بهره گیری کرده اند. گرچه این لباسهای نسخه محدود بسیار گران قیمت میباشند، برای مثال لباسی که حلیمه از طراحی های F.R.S به تن دارد ۱۲۸۰ دلار و مدل صورتی رنگ از طراحی های عثمان که وی به تن دارد با قیمت ۹۸۵ دلار به فروش می رود.
مطمئنا امسال سال بسیار پرمشغله و پرماجرایی برای حلیمه بوده چرا که وی تا همین اواخر یعنی تا نوامبر سال ۲۰۱۶ دختری ناشناس بود. ولی پس از شرکت در رقابت های دختر شایسته بعنوان نخستین دختر باحجاب در این مسابقات و پس از آن حضور در فشن شو کالکشن اخیر لباسهای کانیه وست «شوهر کیم کارداشیان» دقت تعداد زیادی از مدیران حرفه مدلینگ را به خود جلب کرد.
او هچنین در فشن شو لباسهای آلبرتا فرتی و مکس مارا نیز شرکت کرده و تصویرش بر جلد مجلات مد مشهوری از جمله هارپر بازار و Vogue شبه جزیره عربستان نیز چاپ شده هست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید