هر روز!
هر روز!

آشپز شدن ستاره فوتبال بایرن مونیخ (عکس) :

آشپز شدن ستاره فوتبال بایرن مونیخ (عکس) 
 
 :

آشپز شدن ستاره فوتبال بایرن مونیخ (عکس)

: به گزارش ایران ناز توماس مولر مهاجم تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان نه تنها در زمین فوتبال مهارت بالایی دارد بلکه نشان داده است که در زمینه های دیگر هم مهارت دارد.مولر در آخرین اقدام خود روی به آشپزی آورده است و این کار را انجام می دهد. وی در کنار همسر خود پاستا و مرانی پخته و آماده کرده است.
 
به گزارش : توماس مولر (به آلمانی: Thomas Müller) (زادهٔ ۱۳ سپتامبر ۱۹۸۹ در وایلهایم در اوبربایرن) بازیکن فوتبال تیم ملی آلمان و باشگاه فوتبال بایرن مونیخ است. وی در پست های مهاجم و هافبک هجومی بازی می کند. توماس مولر می تواند به عنوان هافبک هجومی، مهاجم دوم و حتی بال هم بازی کند.
 
وی به خاطر سرعت، تکنیک، گل زنی و گل سازی معروف است. توماس مولر با ۵ گل زده در رده دوم گلزنان برتر جام جهانی ۲۰۱۴ ایستاد و به همراه ۹ فوتبالیست دیگر جایزه توپ طلایی را دریافت کرد. مولر که محصول دمی فوتبال بایرن مونیخ است اولین بازی اش را برای تیم نخست
 

 
بایرن مونیخ در دوران لوئی فان خال انجام داد و قهرمانی در بوندسلیگا و جام حذفی و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا در ۲۰۱۰ را تجربه کرد. این دستاورد سبب دعوت او به تیم ملی شد و در جام جهانی ۲۰۱۰ هم شرکت کرد. جایی که او مقام سومی جام جهانی و آقای گلی با ۵ گل را به دست آورد.
 
او بهترین بازیکن جوان جام جهانی و همچنین کفش طلای جام جهانی را به خاطر آقای گلی دریافت کرد، ۵ گل و ۳ پاس گل. او همچنین به ثمر رسانندهٔ تنها گل بایرن در فینال جام قهرمان باشگاه های اروپا سال ۲۰۱۲ بود هرچند که بایرن در ضربات پنالتی شکست خورد، او همچنین
 

 
در لیگ قهرمانان اروپا سال ۲۰۱۳ حضور داشت و همراه بایرن قهرمان شد.مولر در شهر ویلهیمم متولد شده و در ده سالگی برای رفتن به بایرن سفر ۵۰ کیلومتری را تجربه کرد. او در سیستم جوانان سریعاً پیشرفت کرد و جزئی از تیم بود که نایب قرمانی بوندس
 
لیگا زیر ۱۷ سال را تجربه کرد. اولین بازی اش را برای بایرن مونیخ ۲ و در مارس ۲۰۰۸ انجام داد و گل هم زد. فصل بعد اسم لیگ به لیگ ۳ تغییر نام داد و در این فصل او ۳۲ بازی از ۳۸ بازی را انجام داد و با ۱۵ گل پنجمین گل زن برتر لیگ شد. تحت مربی گیری کلینزمن مولز به تیم اصلی راه داده شد و در مسابقات پیش فصل هم بازی کرد.
 
اولین بازی او در لیگ در تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۰۸ انجام شد و به عنوان ذخیره میرسلاو کلوزه به میدان رفت. با وجود این که مولر اعتقادی به عملکردش نداشت ۳ بار دیگر هم در لیگ به بازی رفت و اولین بازی در جام قهرمان اروپا را هم در مقابل اسپورتینگ لیسبون پرتغال انجام داد و گل هم زد. بازی که در مجموع با برد ۱۲-۱ بایرن مونیخ به اتمام رسید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید