هر روز!
هر روز!

مصرف تخم شربتی و کاهش وزن برای افراد : مصرف

مصرف تخم شربتی و کاهش وزن برای افراد : مصرف

مصرف تخم شربتی و کاهش وزن برای افراد
: مصرف تخم شربتی و کاهش وزن برای افراد
تخم شربتی همان دانه های گیاه ریحان میباشند که سرشار از مواد مغذی برای انسان می باشند، این شربت در میان مردم ایران بهره گیری های زیادی دارد. امروزه برای لاغر شدن راه های زیادیوجود دارد که یکی از آن ها راه های گیاهی هست تخم شربتی در حقیقت دانه های گیاه ریحان هست که به خاطر داشتن ترکیبات لعاب دار به صورت محلول در آب «شربت» بهره گیری می شود.
 
به گزارش : لعاب این دانه ها پس از جذب آب به صورت ژله ای درمی آید که می تواند برای رفع عطش مورد بهره گیری قرار گیرد. تخم شربتی خواص زیادی دارد و آن گونه نیست که فقط برای فصل گرما پیشنهاد شود.بهره گیری از تخم شربتی در محلول آب یکی از برترین مواد برای کم کردن وزن و لاغری هست. به گزارش پارس ناز  دانه های ژلاتینی تخم شربتی فاقد آنکه کالری داشته باشد
 
تا مدت ها فرد را سیر نگه می دارد و به جای خوردن داروهای مضر برای کم کردن اشتها، می توان از تخم شربتی بهره گیری کرد.مشکل دیگری که دامنگیر جهان از جمله کشور ما شده فشار خون هست که معمولاً بعد از خوردن غذا به ویژه غذا های پر نشاسته، فشارخون بالا می رود و اگر تخم شربتی همراه غذا خورده شود مواد نشاسته ای به تدریج شکر موجود در خود را آزاد می کنند و به این ترتیب شما به طور به مرور انرژی متعادل در طول روز خواهید داشت.
 
تخم شربتی برای کسانی که ورم معده یا دیگر ناراحتی های گوارشی رنج می برند نیز پیشنهاد می شود. تخم شربتی دارای مقدار فراوانی پروتئین، آهن، پتاسیم و کلسیم هست و در عین حال آنهایی که در جذب کلسیم مشکل دارند بدانند یک ماده معدنی به نام بورون در تخم شربتی باعث انتقال کلسیم به استخوان ها می شود.
 
 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید