هر روز!
هر روز!

آغاز جشن عاطفه ها در تفرش+عکس : آغاز جشن عاطفه

آغاز جشن عاطفه ها در تفرش+عکس : آغاز جشن عاطفه

آغاز جشن عاطفه ها در تفرش+عکس
: آغاز جشن عاطفه ها در تفرش+عکس
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای تفرش، صبح امروز همزمان با سراسر کشور جشن عاطفه ها در تفرش با شعار «مهر در انتظار همدلی» آغاز شد.
به گزارش : بر همین اساس، ۲ پایگاه ثابت از صبح امروز میزبان مهرورزی و سخاوت مردم نیکوکار تفرش شده اند.
همچنین کمیته امداد تفرش اعلام کرده است که خیرین و نوعدوستان می توانند از طریق شماره حساب این اداره نزد بانک کشاورزی ۳۲۶۶۹۲۰۸۲ یا از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۷۰۷۰۰۰۰۴۱۷۱۹ ، یا شماره گیری #۰۸۶۱۲*۸۸۷۷* به وسیله تلفن همراه کمکهای خود را به منظور حمایت از ۱۷۰ دانش آموز نیازمند تحت پوشش کمیته امداد تفرش اهدا کنند.
۲ پایگاه ثابت جمع آوری کمک های مردمی در مکانهای چهار راه مدرس، میدان امام خمینی(ره) و یک پایگاه سیار از اوایل صبح امروز فعالیت خود را آغاز کردند.
مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در تاریخ ۱۹ مهرماه در مدارس و واحدهای آموزشی برگزار خواهد شد که در این جشن ۲۲ پایگاه در مدارس و مراکز آموزشی آماده جمع‌آوری کمک‌های دانش‌آموزان برای حمایت از همنوعان خود خواهند بود.
همچنین جمع آوری کمکهای مردمی در روز جمعه ۲۴ شهریورماه در مصلی ولایت تفرش انجام می شود.
جمع آوری کمکهای مردمی در روزهای گذشته در مساجد جامع طرخوران، ششناو، میانده، قائمیه و شهرک امام خمینی(ره) آغاز شده است که و خیرین و نوعدوستان می توانند از این طریق نیز کمکهای خود را به دست دانش آموزان نیازمند برسانند.


 انتهای پیام/ک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید