هر روز!
هر روز!

شیشه های تمیز در طراحی داخلی : در طراحی داخلی

شیشه های تمیز در طراحی داخلی 
 : در طراحی داخلی

شیشه های تمیز در طراحی داخلی
: در طراحی داخلی همه چیز تاثیر گذار است ، حتی نظافت که بر روی زیباییآشپزخانه | دکوراسیون شما نقش دارد. سخت ترین کار در هر خانه تمیز نگاه داشتن پنجره هاست.
: شیشه های تمیز در طراحی داخلی

به گزارش : در طراحی داخلی همه چیز تاثیر گذار است ، حتی نظافت که بر روی زیباییآشپزخانه | دکوراسیون شما نقش دارد. سخت ترین کار در هر خانه تمیز نگاه داشتن پنجره هاست کاری که اغلب از انجام آن دوری میکنیم تا زمانی که یک روز آفتابی وقتی پرده ها را کنار میزنید تا به بیرون نگاهی داشته باشید چیزی جز اثر انگشت علائم خاک را نمیبینید. مخصوصا زمستان ها که فرصت تمیز کردن کمتری را بدست می آورید.
داشتن تجهیزات مناسب به شما کمک میکند که نظافت کارآمد تری داشته باشید.
پنجره خود را اول با یک پارچه مناسب گردگیری کنید و سپس از محلول های شستشو استفاده کنید و چون محیط بیرون چربی زیاد است از مایعی که چربی را از بین ببرد استفاده کنید.اول بیرون پنجره را تمیز و سپس داخل را پاک کنید پس از پاک کردن بیرون و داخل با استفاده از پارچه های میکرو لکه های باقی مانده را از روی شیشه پاک کنید.
توجه داشته باشید اگر شیشه های پنجره خودار تمیزنگاه ندارید پرده های شما هرچقدر هم که دلپذیر ترین پارچه را انتخاب کرده باشید به چشم نخواهد آمد زیرا تمیزی شیشه ها جلوه پرده شما بیشتر خواهد کرد.
البته پاک کردن شیشه ها فقط منظور پنجره های داخل خانه نیست بلکه هر جایی از خانه که شیشه و یا آیینه استفاده شده است را میبایست بررسی کنید و از تمیز بودن آن اطمینان حاصل کنید .
شیشه های استفاده شده در داخل حمام و سرویس و یا آیینه ها را اصلا فراموش نکنید چون کوچکترین کثیفی و لک روی آنها آبرو شما را خواهد برد .
از شیشه های دودی استفاده نکنید زیرا باعث میشود که نور خورشید به خوبی وارد منزل نشود و هم شما همیشه احساس کنید که شیشه شاید تمیز نیست.
در حال حاضر برای نظافت کردن و از بین بردن لکه ها در بازار موادی با ترکیبات نانو بفروش میرسد که پس از تمیز کردن شیشه ها با این مواد شیشه ها دیرتر از زمان قبل لکه دار و کثیف میشوند.
شیشه های بزرگ سختی بیشتر یرا میطلبد برای تمیز کردن آنها اما در مقابل استفاده از شیشه های بزرگ باعث دلپذیر تر شدن و بزرگ شدن محیط میشود اما شیشه های کوچک نظافتی آسانتر اما فضا را کوچکتر و تور کمتری برای شما ایجاد میکند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید