iTech news
iTech news

ارزش بیت کوین به زیر ۴۰۰۰ دلار بازگشت ارزش

ارزش بیت کوین به زیر ۴۰۰۰ دلار بازگشت 
 ارزش

ارزش بیت کوین به زیر ۴۰۰۰ دلار بازگشت
ارزش بیت‌کوین هفته گذشته در برابر دلار افزایش یافت و حدود دو هفته قبل، برای اولین بار از مرز ۴۰۰۰ دلار عبور کرد و تا ۴۴۷۹ دلار رسید. اگر چه بعد از ثبات کوتاه‌مدت در روز جمعه ارزش بیت کوین در برابر دلار کاهش یافت، اما نان سوداگران حسابی سکه شده بود.
ارزش بیت کوین درست قبل از ۸ صبح روز شنبه به زیر ۴۰۰۰ دلار سقوط کرد؛ ولی در ساعت ۸:۵۷ دقیقه این ارز اندکی بالا آمد و با ۰.۸ درصد سقوط در برابر دلار در یک روز، به حدود ۴۲۰۴.۰۷ دلار رسید؛ اما با وجود این سقوط، شاخص این ارز همچنان بالا است. در تصویر زیر می‌توانید ارزش بیت‌کوین را در ۳ ماه اخیر ببینید.

در دنیای شاخص ارز دیجیتال، بیت‌کوین کش که یک ارز دیجیتال جدید منشعب شده از بیت‌کوین در شروع این ماه است، در برابر دلار سقوط کرد. بعد از مدت‌ها صعود، این هفته ارزش بیت‌کوین کش حدود ۵.۳ درصد پایین آمد و به ۶۸۱.۵۳ دلار رسید.
اما اثریوم، دومین شاخص بزرگ بعد از بیت‌کوین، در همان مقطع از نظر ارزش بازار حدود ۵.۱ درصد در برابر دلار  رشد داشت و به حدود ۳۲۳.۹۶ دلار رسید.

مشاهده همه ی 1 نظر
hamid
فارس - ني ريز
119 پست
hamid1373t
hamid1373t
hamid : بت نام برای دریافت 320 ساتوشی بیت کوین با هر کلیک در یک سایت تازه کار به همین دلیل 320 ساتوشی میده . عجله کنید عضوگیری محدود!!!!

این هم لینک ثبت نامش :

http://thesatoshibux.com/?ref=hamid1373t